Ar stumdomos durys tinka klasikiniam interjerui?

stumdomos sistemosSparčiai populiarėjančios stumdomos durys žavi savo praktiškumu ir nepriekaištingu stiliumi. Be to, modernios konstrukcijos padeda efektyviai išnaudoti erdvę, t. y. jos gali būti montuojamos ten, kur įprastos (varstomos) durys paprasčiausiai netilptų. Kitaip sakant, stumdomos sistemos nereikalauja papildomos vietos, todėl gali būti montuojamos nestandartinėje aplinkoje, pvz, po laiptais ar palėpėje.

Nors dažniausiai stumdomos sistemos siejamos su moderniu stiliumi, interjero specialistai teigia, kad šiuolaikinės spintos gali būti pritaikytos ir klasikiniam būstui. Svarbiausia – apgalvotai ir tikslingai rinktis konstrukcijų dizainą, įvertinti spalvų paletę ir dekoracinius elementus. Be to, itin plačios stumdomų sistemų pritaikymo galimybės stebina savo novatoriškumu, pvz., vienas stilingiausių šių dienų sprendimų – stumdomos sistemos su pasirinkta nuotrauka. Dar viena galimybė – stumdomos konstrukcijos su dažytais stiklais ar tonuotais veidrodžiais. Minėtasis sprendimas vizualiai pagyvina gyvenamąją aplinką ir optiškai padidina erdvę, todėl puikiai tinka mažoms patalpoms. Ekspertai teigia, kad naujausios sistemos gali būti montuojamos ten, kur yra didelė drėgmė, pvz., vonios kambaryje. Novatoriški sprendimai užtikrina sklandų durų atidarymą ir uždarymą, apsaugo nuo pirštų prisivėrimo, todėl durys gali būti įrengiamos ir vaikų kambaryje.

Jei nusprendėte stumdomas duris derinti prie klasikinio interjero, siūlome atsisakyti plastikinių konstrukcijų ir rinktis aliuminines sistemas, šiuo metu plačiai naudojamas tiek spintų, tiek pertvarų gamybai. Be to, primename, kad užpildai gali būti derinami tarpusavyje, todėl nesunkiai atrasite geriausius sprendimus, tinkančius klasikiniam būstui. Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, pasitarkite su patyrusiais baldininkais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės surasti tai, kas tiks konkrečiai jums.

Interjero specialistai primena, kad klasikiniam interjerui puikiai tinka ekonominis stumdomų sistemų variantas – tokios durys gaminamos iš laminuotų medienos drožlių plokščių. Siekiant suteikti daugiau individualumo, durys gali būti puošiamos vertikaliais arba horizontaliais dalinimais, be to, pirkėjas gali rinktis skirtingų spalvų plokštes. Kad stumdomos sistemos būtų ilgaamžės ir patikimos, o savo prekinę išvaizdą išlaikytų ne vienerius metus, rinkitės patikimus durų gamintojus ir žinomus pardavėjus, kurie, atsižvelgę į individualius jūsų lūkesčius ir pageidavimus, padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą ir realizuoti pasirinkto interjero viziją. Kad būtumėte tikri stumdomų sistemų eksploatacinėmis savybėmis, pirmenybę skirkite aukščiausios kokybės gamybinėms medžiagoms. Be to, nepamirškite, kad durys turi būti tinkamai prižiūrimos – jų valymui ir atnaujinimui naudokite specialiai šiam tikslui skirtas priemones.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *