„Makita“ įrankiai – šimtametė kokybės tradicija

Makita įrankiaiNuolat tobulėjančioje visuomenėje kasdien keičiasi poreikiai ir įpročiai. Prie to besitaikantys prekių gamintojai ir pardavėjai kasdien kuria naujas strategijas, kelia naujus iššūkius ir pasiekia vis aukštesnius tikslus. Nuo technologijų tobulėjimo neatsilieka nė viena sritis. O statybų sferos bei technikos gamintojai – čia turi visuomet būti pirmi. Kadaise statybų ir remonto darbai reikalavo daug žinių ir patirties, o šiandien dalį sunkaus darbo atlieka kokybiški įrankiai, sukurti palengvinti mūsų kasdienybę ir darbus. Vieni tokių, lyderiai lietuviškoje ir kitų šalių rinkose – Makita įrankiai.

„Makita“ istorija prasideda daugiau kaip prieš 100 metų. Dar 1915 metais įmonė ėmė veikti kaip transformatorių ir motorų gamybos įmonė, o vėliau ir šių prietaisų remonto paslaugas teikiantis verslas. Ilgai netrukus, kokybe ir aukštų technologijų taikymu išsiskirianti įmonė išgarsėjo daugelyje Europos ir viso pasaulio šalių. Dabar įmonė po savo stogu jau glaudžia daugiau kaip aštuonis tūkstančius darbuotojų įvairiose pasaulio šalyse. Savo veiklą „Makita“ vykdo 19-oje padalinių Japonijoje ir dar 39-iuose padaliniuose, išsibarsčiusiuose įvairiose pasaulio šalyse.

Kodėl iki šiol „Makita“ įrankiai tokie populiarūs?

  • Bendrovė nuolat stengiasi pateisinti savo gerą vardą. Labai rūpindamasi kokybe, įrankių saugumu ir stengdamasi nuolat tobulėti, įmonė užsitarnavo gerą vardą ne tik partnerių, bet ir konkurentų tarpe. Šiandien „Makita“ statybos, technikos ir kitose srityse, kur kasdienis elektrinių įrankių naudojimas neišvengiamas, simbolizuoja kokybę, patirtį ir gerą aptarnavimą.
  • Be to, šio gamintojo įrankiai, taikydamiesi prie šiuolaikinių technologijų, paiso ekologijos ir nuolat stengiasi prisitaikyti prie sveiką gyvenseną puoselėjančių žmonių. Todėl gamyboje taikomos kruopščiai atrenkamos medžiagos ir detalės, atitinkančios saugumo ir ekologijos standartus. Tai labai svarbu šiuolaikinėje visuomenėje, o ypač, jei įrankiai naudojami viešose vietose, valstybinio sektoriaus įmonių darbuose.
  • Nors „Makita“ įrankiai ir žinomi daugelyje šalių, dar nedirbusiems su įmonės produkcija, atstovybės visuomet siūlo pagalbą ir konsultacijas. Pagal aukštus aptarnavimo principus vykdoma įrankių priežiūra, garantinis aptarnavimas. Tai leidžia pasitikėti ne tik atskirais įrankiais, bet ir gamintojo vardu, kuris visuomet užtikrina, kad iškilus problemoms surastas sprendimas pateisins kliento lūkesčius.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *