Trumpi patarimai, kokią paklodę kūdikiui rinktis

neperšlampama paklodėMiegas svarbus ne tik mums, bet ir mūsų vaikams. Jau besilaukdama kūdikio būsimoji imama planuoti, kokių daiktų reikės norint užtikrinti jo gerovę. Tenka domėtis įvairiausiais daiktais bei procesais. Pastarieji skirstytini į kelias sritis, o viena jų – miegas. Būtent čia klausimų gausu. Lovytė, patalynė, lopšinės… Gilinantis atidžiau atrandamos tokios sąvokos kaip neperšlampama paklodė ar apsaugėlės lovytei.

Jei jau užsiminėme apie miegą, tai derėtų tęsti kalbą apie tai. O ypač – pabrėžti vienos iš sudedamųjų patalynės dalių reikšmę. Tai paklodė. Jos reikalingumas aiškus. Vien žodžio kilmė (pakloti) nurodo, kad tai pagrindas. Šiuo atveju pagrindas mažajam namų gyventojui ir tėvų dėmesio objektui. Pradžioje paminėta neperšlampama paklodė. Ir ne veltui. Ji itin funkcionali, mat iškilus nesklandumams čiužinys liks sausas. Vis dėlto šitokios paklodės pasirinkimas apima ir kvėpavimo ypatybes. Kitaip tariant, paklodė turi pasižymėti pralaidumu orui.

Pralaidumas orui stipriai prisidės prie mažylio miego gerovės. Juk nei vienas iš mūsų nenorėtume pabusti prakaito baloje. Tas pats galioja ir kalbant apie kūdikį. Tik šis žymiai trapesnis nei suaugusieji, todėl į kiekvieną aspektą žiūrima itin atidžiai.

Reikėtų paminėti ne tik tai, kad neperšlampama paklodė (ar bet kokia kita paklodė) turi praleisti orą. Dar viena gera ypatybė, apie kurią derėtų prasitarti, – guma, užtikrinanti paklodės išsilaikymą pageidaujamoje padėtyje. Kokia jos nauda? Net jei mažylis aktyviai judės, paklodės buvimo vieta nepasikeis. Tai vėlgi siejasi su komfortišku nakties poilsiu.

Atsižvelgus į šiuos patarimus turėtų būti kiek lengviau pasirūpinti vaikelio miegu. Na, o jei dar neturite savo vaikų, galbūt sužinojote ką nors negirdėto, pavyzdžiui, kad egzistuoja toks daiktas kaip neperšlampama paklodė, palengvinanti kasdienybę.

Kai kurie sprendimai atrodo paprasti, bet jų efektyvumas stulbinantis. Panašiai galima kalbėti ir apie kokybiškas bei funkcionalias paklodes. Pastarosios savybės prižiūrint vaiką itin aktualios, mat nuolatiniame procese norisi kuo daugiau sklandumo.

 

 

 

 

 

 

 

Related Posts

One thought on “Trumpi patarimai, kokią paklodę kūdikiui rinktis

  1. Labai svarbu vaikelį auginti taip, kad jam miegas būtų komfortiškas, nes kaip žinia, vaikeliui mityba ir miegas yra bene svarbiausi aspektai pačiame pradiniame gyvenimo laikotarpyje. Dėl to svarbu, kad būsimos mamos pasirūpintų vaikelio kraiteliu ir būtinai įtrauktų neperšlampamą paklodę į būtinųjų reikmenų sąrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *