Virtuvės reikmenys padės sukurti šventinę nuotaiką

Artėja šventė namuose, tačiau neturite jokių ypatingų papuošimų ir nežinote, kaip sukurti šventinę nuotaiką? Šventinį stalą galima parengti ir pasinaudojant jau turimais daiktais. Įvairūs virtuvės reikmenys gali pasitarnauti kaip dekoracijos ir šventinę nuotaiką sukursite per daug neišleisdami pinigų.

Paruoškite įrankius šventiškai

Net jeigu namuose neturite šventinių dekoracijų, dailiai papuošti šventinį stalą neprireiks kažko pirkti labai daug. Šventiškumo suteiks tai, kaip išdėliosite indus ir įrankius. Pavyzdžiui, prieš atvykstant svečiams, paruoškite kiekvienam jo vietą. Padėkite didesnę polėkštę, o ant jos mažesnę desertinę lėkštelę, kuri tarnaus kaip užkandžių lėkštė arba dubenį sriubai ar salotoms. Tokia kompozicija atrodys šventiškai. Stalo įrankiai gali būti padėti paprastai, tačiau galite sukurti šventinę nuotaiką, jeigu juos įvyniosite į servetėlę ar tiesiog perrišite turima atlasine ar kitokia medžiagine juostele. Mažas elementas suteiks daugiau šventiškumo.

Pasirūpinkite švieselėmis

Ruošiate  gimtadienio stalą ir galvojate, kaip paversti jį įspūdingu? Galbūt namuose dar liko šventinių švieselių nuo Kalėdų ar Helovino? Jos tikrai tiks bet kokiai progai. Nedidelės girliandos gali būti išdėliotos ant staltiesės arba sudėtos į dideles vazas. Taip tikrai sukursite įspūdingą šventinį stalo įvaizdį.

Panaudokite saugojimo indus

Virtuvės reikmenys gali būti puikios dekoracijos šventiniam stalui. Ir tam, kad sukurtumėte įspūdingą stalą, nereikės išleisti daug pinigų. Pavyzdžiui, naudokite biriems produktams skirtus indus, kurie gali būti puikiomis stalo dekoracijomis. Pavyzdžiui, indeliai su makaronais, žirniais, pupel4mis, gali šventiškai papuošti stalą. Norite sukurti bendrą spalvų stilistiką? Jeigu šventėje naudojate geltonas spalvas, į didelius stiklinius indus pridėkite citrinų ir tai bus puiki dekoracija. Jeigu šventėje  vyrauja mėlyna arba violetinės spalvos – tegul induose būna vynuogės, jeigu žalia – žaliosios citrinos. Kiekvienai spalvai galima pritaikyti kažką iš maisto ar turimų daiktų, priderinant spalvas.

Šventiškumą sukurs skirtingos taurės

Kiekvienuose namuose yra įvairių taurių ir stiklinių. Tai virtuvės reikmenys, kurie puikiai tinka stalo dekoracijoms. Ant šventinio stalo pastatykite skirtingų aukščių ir formų taurių ir pamatysite, kaip stalas pasikeis ir atrodys šventiškiau. Į kai kurias taures galima pamerkti po vieną ar kelis gėlių žiedus ir taip sukurti išskirtines, bet nebrangias šventines dekoracijas namuose.

Dekoracijos iš gamtos

Ne tik virtuvės reikmenys gali padėti sukurti nebrangiai dekoracijas. Stalą galima papuošti ir gamtoje surastomis gėrybėmis. Pavyzdžiui, papuošimams puikiai tinka įvairių augalų šakelės, rudeniniai lapai, kankorėžiai. Galbūt gyvenate netoli ūkio ir kaimynas leistų prisiskinti kelias puokštes grūdų ar auginamų rapsų? Tokie elementai taip pat puikiai papuoš šventinį stalą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *