8 paskutinės minutės kelionės pakavimosi patarimai

Daugeliui iš mūsų kelionės dažnai asociuojasi su darbu, o skubotai planuota kelionė taip pat yra to dalis. Paskutinės minutės kelionės gali būti tikras iššūkis. O juk vykstant į užsienį, reikia dar daug daugiau visko padaryti, nei tik tinkamai susikrauti lagaminą.

paskutine-minute

Jeigu radote nebrangius kelionės bilietus paskutine minute, ir turite išskristi už savaitės ar kelių dienų, Jums teks paplušėti, kad kelionės metu netektų turėti problemų dėl namuose paliktų reikalingų daiktų. Štai keletas paskutinės minutės kelionės patarimų, kaip susipakuoti lagaminą, kad išvyka praeitų nuostabiai.

Išnaudokite visą vietą lagamine

Tai yra pats praktiškiausias patarimas iš visų. Kai pakuojate daiktus, batus dėkite pirmiausiai, o tuomet visas kojines ir kitus nedidelius daiktus dėkite į juos. Jums reikia išnaudoti visus vertingus lagamino kampus ir plyšius. Be to, daiktų sudėjimas į batus apsaugos juos nuo susiglamžymo, atsiradusio dėl ant viršaus sukrautų daiktų. Taip pat taip yra daug lengviau rasti daiktus ir kojines, kai norite juos panaudoti.

Vyniokite kaip profesionalas

Kas geresni pakavimo ekspertai nei skrydžio palydovai? Darykite taip, kaip daro jie – susukite savo drabužius į ritinį. Susukti drabužiai užima kur kas mažiau vietos nei sulankstyti. Taip sutaupysite vietos lagamine. O taip pat tai padės išvengti drabužių susiglamžymo, tad saugote ne tik lagamino vietą, bet ir savo laiką bei save nuo galvos skausmo po daiktų išpakavimo proceso.

Pasiruoškite smulkių grynųjų pinigų arbatpinigiams

Įsitikinkite, kad turite pakankamai smulkių grynųjų arbatpinigiams. Kelionės metu Jums teks duoti šiek tiek arbatpinigių viešbučio durininkui, patarnautojui, ir kambarinei. Taip pat turėkite smulkių pinigų taksi paslaugoms. Jeigu turėsite smulkių pinigų, Jums nereikės prašyti grąžos, arba duoti daugiau arbatpinigių, nei planavote. Turėkite ir grįžimui namo, taip Jums nereikės prašyti grąžos kol būsite kelionėje.

Įsidėkite didelę skarą

Nustebsite, kaip dažnai didelė skara arba sarongas gali būti Jums naudingas. Jie labai gerai susilanksto ir užima visai nedaug vietos lagamine ar rankinėje, tačiau gali atlikti daug funkcijų: ji pagelbės, kaip prisidengimo drabužis prie viešbučio baseino, akių kaukė lėktuve, kai nėra galimybės užtraukti langų naktinių užuolaidų, galvos apdangalas, jei ilgai esate lauke bei neturite skrybėlės, pečių uždangalas, jeigu pamiršote (tarkim viešint Vatikane, reikalaujama prisidengti daugiau nei vien tik drabužiais). Būkite sumanūs ir skara taps vienu iš madingų stiliaus detalių.

Sumažinkite piniginės turinį

Prieš išvykstant, peržiūrėkite savo piniginę ir išimkite viską, ko Jums neprireiks kelionės metu (pavyzdžiui nuolaidų korteles ir pan.). Šis apvalymas palengvins Jūsų piniginę, paliekant laisvos vietos viešbučio raktams ir kitiems kelionei būtiniems daiktams. Be to, nelaimės atveju (vagystės ar pametimo), nereikės jų atšaukti ar pakeisti naujomis.

Išleiskite nereikalingą orą

Paprastas, bet efektyvus būdas: ištuštinkite orą iš visų kosmetikos priemonių buteliukų ir dėžučių, kiek tik įmanoma daugiau ir sudėkite juos į apsauginį plastikinį maišelį. Tai padės apsisaugoti nuo priemonių ištekėjimo dėl padidėjusio slėgio lėktuve, ir nemalonių siurprizų atidarius lagaminą. O taip pat ir sutaupys vietos lagamine.

Laikykite savo kelionės užrašus arčiau savęs

Jeigu turite išmanųjį telefoną, atsisiųskite programėlių, kokių Jums gali prireikti kelionės metu. Taip turėsite visą informaciją arčiau savęs, bei gausite nuolatinius atnaujinimus, kur kas vyksta, ir žinosite akcijų pasiūlymus pramogoms. Taip pat nepamirškite pasiimti ir popierinių variantų: žemėlapių, kelionės gidų, ir pan.

Prisiderinkite prie oro

Patikrinkite savo kelionės vietos orus, kad pasiruoštumėte paskutinės minutės pasikeitimams ar nenumatytoms klimato sąlygoms. Taip būsite tinkamai apsirengę, susidėję tinkamus drabužius į lagaminą, ir apsisaugoję nuo nemalonių staigmenų, kai išlipsite iš lėktuvo.

Atminkite: kuo efektyvesni esate pakuojant lagaminą, tuo sumanesni būsite žinant, ko iš tikrųjų Jums reikia rankiniame bagaže, kur vieta yra labai ribota. Susitelkite į tai, ko Jums reikės kelionės metu, o ne į tai, ką norėtumėte turėti. Atminkite, kad kelionės metu taip pat norėsite susipirkti kokį nors niekutį, suvenyrą, tad pasilikite laisvos vietos.

Keliavimas neišlaidaujant nėra neįmanomas dalykas. Galima taupyti lagamino sąskaita (dažniausiai pusė ar netgi daugiau pasiimtų daiktų taip ir lieka nepanaudoti), pigesnių kelionės bilietų paieškokite paskutinės minutės pasiūlymuose, arba pirkite iš anksčiau. O ką daryti su sutaupytais pinigais, tai bus Jūsų pačių asmeninis reikalas kelionės metu.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *