Geriausi renginių vedėjai – tie, su kuriais bendraujate

vestuvių vedėjai

Organizuojam šeimos šventę. Tai gali būti krikštynos, vestuvės, santuokos įžadų atnaujinimas, gimtadienis, giminės susirinkimas ir t.t. Kas tą šventę ves? Jei ves vienas iš organizuojančių asmenų, tai mamos ar tėčio per krikštynas vaikas nematys, o per vestuves jaunieji turės didelių problemų rasti tą senovinį Piršlį Melagį su piršliene, kurie metų metais užėmė vedėjų vietą. Reikalingi profesionalūs renginių vedėjai, kurie turi išvaizdą, iškalbą, balsą ir patirtį vesdami didelius šeimyninius renginius. Kaip juos surasti?

Renginių vedėjai nesislepia…

Internete renginių vedėjų yra pakankamai daug. Jie prisistato save, platina savo nuotraukas, giriasi, kokie jie šaunūs ir puikūs. Reikia tik išsirinkti. Kur ieškoti?

  1. Paslaugos.lt portale, kuris yra didžiausiais Lietuvoje tam tikrų specialistų paieškos portalas. Čia tiesiog galite įvesti užklausą: ką domintų asmeninio renginio vedimas Kaune balandžio 17 dieną? Ir gausite nemažai prisistatymų iš tų, kurie tą dieną laisvi ir norėtų su jumis dirbti. Tada liks tik išsirinkti ir susitarti dėl kainos.
  2. Skelbimų portaluose (didžiausias jų – Skelbiu.lt) taip pat renginių vedėjai dirba labai aktyviai. Vis dėlto tai yra profesionalios paslaugos, kurias teikia vedėjas ar visa jo komanda.
  3. Vis dar yra keletas didelių forumų, kur žmonės dalinasi savo patirtimi. Būtent čia galima rekomenduoti tinkamus renginių vedėjus. Paprastai jie patys to nedaro, rekomendacijas duoda žmonės, kuriems jie dirbo ir sužavėjo savo darbais, nuotaika ir profesionalumu.
  4. Socialiniuose tinkluose. Renginių vedėjai aktyviai dirba socialiniuose tinkluose, publikuoja nuotraukas iš savo renginių (aišku, su užsakovų leidimu) ir net video klipus. Pasižiūrėkite, kiek vedėjų prisistato Youtube socialiniame tinkle…
  5. Klausike pažįstamų, prašykite jų rekomendacijų. Jūsų draugai tikriausiai irgi organizavo savo šeimos renginius, todėl jiems teko garbė susipažinti su tam tikrais renginių vedėjais. Vieni jiems patiko, kiti nelabai, tačiau artimo draugo rekomendacija yra tikrai objektyvi. Jei vedėjas neatliko savo darbo 100 proc., draugas jo tikrai nerekomenduos, todėl per pažįstamus ieškokite geriausių. Kartais žmonės išlaiko renginių vedėjų telefonų numerius savo adresinėse ar Facebook drauguose, tad nebus sunku su jais susisiekti.

Kai kurie renginių vedėjai niekur nesiskelbia – jie yra pakankamai žinomi šou pasaulio žmonės, kurie patys atsirenka, kuriuose renginiuose dalyvauti. Aišku, jie kainuoja daug, tačiau tikrai apsimoka juos samdyti.

Svarbiausia, bendraukite su jais, kad vedėjai tikrai įsigilintų į jūsų renginio esmę ir tada jie bus patys geriausi…

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *