Kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą?

maudymosi_kostiumeliai

Nenumaldomai artėjant vasarai ir saulei vis ryškiau šviečiant, mintys sukasi vien tik apie atostogas ir jūrą. O atrodyti paplūdimyje nuostabiai trokšta kiekviena moteris. Puikią išvaizdą ir pasitikėjimą savimi šioje situacijoje garantuoja tinkamai pasirinktas maudymosi kostiumėlis. Tačiau kaip nepasiklysti milžiniškoje madingų maudymosi kostiumėlių gausybėje?

Pirmiausia, reikėtų realiai ir sąžiningai įvertinti savo figūrą. Taip pat reikėtų pažiūrėti į save iš šono ir kritiškai įvertinti savo figūros išmatavimus. Nes maudymosi kostiumėlis yra toks drabužis, kuris nesitaiksto su klaidomis.

Tad kokį maudymosi kostiumėlį geriausia pasirinkti?

Šis klausimas veda į aklagatvį vos tik peržengus parduotuvės slenkstį ar skaitant kokį nors straipsnį šia tema. Ir tai visai nestebina, nes maudymosi kostiumėlių formų ir spalvų įvairovė yra didžiulė.

Šiandien paplūdimio mada išgyvena pakilimą, bet tuo pačiu dar labiau pasunkina savo modelio pasirinkimo užduotį kiekvienai moteriai ir merginai. Tad kaip gi nesuklysti renkantis?

Pirmiausia, reikėtų tiksliai nuspręsti, kokio stiliaus maudymosi kostiumėliu norėtumėt vilkėti būdama paplūdimyje. Šiandien madingi itin seksualūs, bet tuo pačiu patogūs ir praktiški modeliai, leidžiantys komfortiškai ilsėtis pliaže.

Klasika, romantika ir sportas – pagrindiniai stiliai, diktuojantys tendencijas šiam sezonui. Nesirinkite koreguojančių figūrą ir labai aptemptų sudėtingų modelių. Nes mada šiandien siūlo ne tik stilingus, bet ir labai patogius maudymosi kostiumėlius.

Uždaras ar atviras?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kaip ketinate atostogauti. Puikų įdegį ir patogų poilsį pliaže garantuoja atskiri maudymosi kostiumėliai. Ir nebūtinai viršutinė ir apatinė dalys turi būti tų pačių spalvų ar raštų. Puikiai dera tinkamai suderintos skirtingų komplektų dalys.

Jei norite patogiai jaustis bet kokioje situacijoje, pavyzdžiui, elegantiškame vakarėlyje paplūdimyje ar prie baseino, neapsiriksite pasirinkę uždarą maudymosi kostiumėlį. Tačiau kokį tiksliau? Šiandien madingos paprastos ir išraiškingos formos, drapiruotės ir asimetriški modeliai, maksimaliai atidengiantys kūną, bet tuo pačiu išlaikantys intrigą.

Madingos ryškios, išraiškingos spalvos ir faktūros. Originaliai ir šiek tiek iššaukiančiai atrodo modeliai iš brangiųjų metalų spalvos su blizgesiu.

Kuris maudymosi kostiumėlis geriausias pagal figūrą?

Šio sezono modeliai leidžia harmoningai atrodyti bet kokios figūros moteriai. Bet prieš išsirenkant savo modelį, reikėtų nepamiršti laiko patikrinto patarimo – neieškokite paprasto sprendimo. Visiškai uždaras tamsus maudymosi kostiumėlis jokiu būdu nepavers jūsų lieknesne, o mažutėlis bikinis – seksualia viliokle. Tinkamo maudymosi kostiumėlio pasirinkimas pagal savo figūrą – tai tikra kūryba ir čia būtina parodyti gerą skonį ir mados tendencijų žinias. Bet kokiu atveju būtina išskirti ir pabrėžti 3 svarbiausius akcentus – krūtinę, taliją ir klubus.

Kriaušės“ figūra

Šiam figūros tipui būdingos moteriškos formos, aiški ir siaura liemens linija bei platesni nei krūtinė klubai. Tokią figūrą geriausiai subalansuoja ir pabrėžia atskiri maudymosi kostiumėliai su lakoniška apatine dalimi.

Obuolio“ figūra

Šiam figūros tipui pavydi daugelis. Siauri klubai ir didesnis biustas – pagrindiniai šio figūros tipo privalumai. Tačiau maudymosi kostiumėlio pasirinkimas šiuo atveju ir paprastas, ir sudėtingas tuo pačiu. Geriausias pasirinkimas yra lakoniškas ir uždaras modelis. Stilingai ir koketiškai tokiai figūrai atrodo modeliai su mikro-sijonėliais ir drapiruotėmis. Šie modeliai klubams suteikia lengvos apimties ir taip išlygina kūno proporcijas.

Smėlio laikrodžio“ figūra

Kad ir kaip būtų keista, iš pirmo žvilgsnio idealių proporcijų figūrai surasti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį ne ką lengviau nei kitų tipų figūroms. Bet kokie atskiri modeliai padidina proporcijų kontrastą ir vizualiai figūrai prideda apimties. Bet juk norite atrodyti lieknesnės, tiesa? Todėl atkreipkite dėmesį į klasikinius modelius, kuriuose viršutinė dalis turi petnešą per kaklą. Ryškios raudonos ar oranžinės spalvos delikačiai pabrėžia gražios figūros privalumus.

Atrodytų, lyg ir nesudėtinga, bet tuo pačiu ir šiek tiek painu. Bet nesitikėkite tinkamiausio maudymosi kostiumėlio modelio išsirinkit iš pirmo karto. Tačiau kryptingai ieškant ir objektyviai vertinant jums tikrai pasiseks!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *