Kurjeriniai vokai – kada geriausia juos rinktis?

Įvairių siuntų kiekis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje labai išaugo per kelis pastaruosius metus. Klientų įpročiai pastaruoju metu labai pasikeitė, internetu jau perka netgi tie žmonės kurie anksčiau tai daryti vengdavo. Todėl plečiasi ir siuntų pakavimo prekių pasirinkimas. Vienas populiariausių ir universaliausių sprendimų – kurjeriniai vokai. Kada geriausia rinktis būtent juos?

Kokie vokai yra kurjeriniai?

^ie vokai pastaruoju metu yra ypač plačiai naudojami. Didelė tikimybė, kad ne kartą esate gavę siuntą būtent tokiame voke. Tai yra lengvas, plastikinis vokas, kuris sukurtas saugiam siuntų siuntimui. Jis yra savaime užsidarantis, nes užsiklijuota jo lipni juostelė nebeatsidaro antrą kartą, taigi tai yra saugus siuntimas, kuris užtikrina, kad siuntos niekas neatidarys.

Kurjeriniai vokai yra labai lengvi, tačiau atsparūs drėgmei. Vokas yra nepermatomas, todėl jame esanti siunta nėra matoma. Tokie vokai labai mažai tepasi, todėl tai labai patogus siuntimo būdas įvairiais metų laikais. O kartu tokie vokai yra labai patogūs įvairiai spaudai. Ant jų puikiai laikosi lipdukai, taip pat ant jų galima klijuoti ne tik siuntos duomenis, bet ir gamintojo informaciją.

Ką siųsti kurjeriniuose vokuose?

Labai svarbu žinoti, kad siunta saugiai pasieks gavėją tik tuomet, kai jai bus pasirinktas tinkamas įpakavimas. Žinant, kokie yra kurjerinių vokų privalumai ir savybės, galima parinkti prekes, kurioms tokie vokai geriausiai tinka. O tai pirmiausia yra prekės, kurios nedūžta ir nereikalauja papildomos apsaugos. Pavyzdžiui, jeigu siunčiate dūžtančius daiktus, kurie gali būti pažeisti siuntimo metu, jokiu būdu nereikėtų naudoti kurjerinio voko. Jis yra be papildomos apsaugos viduje, todėl dūžtanti siunta gali būti sugadinta siuntimo metu.

Tačiau kurjeriniai vokai puikiai tinka tokioms prekėms, kurioms nereikia papildomos apsaugos. Todėl šio tipo vokai dažniausiai pasirenkami drabužių ir tekstilės prekių siuntoms. Tai puikus variantas, nes siunta neužima daug vietos, vokas nesunkus, todėl nesudaro papildomo svorio. O svarbiausia – kad jame esantys drabužiai yra visiškai apsaugoti, nes vokas neperšlampa ir neplyšta. Taip pat toks vokas yra patogus norint prekę grąžinti.

Kur įsigyti kurjerinių vokų?

Jeigu Jums reikalingi kurjeriniai vokai, geriausia juos pirkti specializuotoje parduotuvėje, tokioje kaip vokucentras.lt Galite patys pasirinkti vokš dydį, kiekį. Kai kurie vokai gali būti ir pasirinktos spalvos. Tad tikrai rasite geriausią sprendimą savo siuntoms pakuoti ir siųsti.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *