Granulinių krosnelių nauda jūsų namuose

granulines krosnelesPastaruoju metu vis populiarėja granulinės krosnelės. Vis daugiau žmonių nori jas įsirengti savo namuose dėl kelių pagrindinių priežasčių: visų pirma, granulinės krosnelės įrengimas kainuoja gerokai pigiau, nei šildymas malkomis arba dujomis.

Dar viena svarbi priežastis – tai yra visiškai ekologiškas šildymosi būdas. Jeigu jums rūpi aplinka, kurioje gyvenate, tuomet daugiau pasidomėję pamatysite, jog granulinės krosnelės yra ekologiškiausias variantas.

Granulinės centrinio šildymo krosnelės apšildo visą namą

Medžio granulės yra laikomas vienu iš pigiausių šildymo kuru. Taip yra todėl, kad medžio granulės turi porą išskirtinių savybių: visų pirma, jos yra gana sausos, todėl drėgnis netrukdo tinkamai įsidegti. Kitas dalykas – tankis yra labai didelis, palyginus su visomis kitomis populiariausiomis šildymo priemonėmis.

Negana to, į granulines krosneles dedamos medžio granulės yra gaminamos tik iš tikros medienos – nėra dedama jokių priemaišų, nėra lakuojama. Tai leidžia mums manyti, kad šis produktas yra visiškai natūralus ir originalus, todėl jūs nei kiek nepakenksite aplinkai, jeigu naudositės granulinėmis krosnelėmis.

Gerai yra tai, jog granulinės krosnelės yra labai patogios naudotis – jūs galėsite apšildyti visą namą, tai yra, pakeisti tradicinę šildymo sistemą. Taip pat, galėsite pasigaminti norimą kiekį karšto vandens, o granulinių krosnelių šildymo sistema lengvai jungiasi ir prie jau instaliuotos radiatorių sistemos.

Ar granulinėmis krosnelėmis lengva naudotis?

Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, kuomet supilsite visas medžio granules į kuro skyrelį, tai paspausti įjungimo mygtuką. Taigi, granulinėmis krosnelėmis naudotis yra iš tikrųjų labai paprasta. Jeigu norite sužinoti, kiek laiko vyks degimas be jokios pertraukos, tuomet jums reikia peržvelgti savo granulinės krosnelės duomenis, kadangi valandų skaičius gali būti labai įvairus. Geresnės krosnelės gali veikti nepertraukiamos net iki dviejų parų.

Granulinės krosnelės yra valdomos programiniu pultu, kurio jūs galite nustatyti, kaip krosnelė turėtų veikti. Pavyzdžiui, galite pasirinkti standartinę temperatūrą, kuri bus palaikoma visuomet.

Be abejo, granulinės krosnelės ne tik puikiai veikia, bet ir labai gerai atrodo kadangi dabar apdaila yra kuriama iš keraminių plokštelių, plieno ir akmens – čia jau priklauso nuo jūsų skonio ir estetinio suvokimo, kokį dizainą pasirinksite.

Apskritai, granulinės krosnelės turi labai daug privalumų, tarp kurių patys svarbiausi žmonėms yra pigiausias šildymo variantas ir ekologiškas šildymo būdas. Be abejo, labai svarbu ir tai, kad nėra reikalingas specialus kaminas, o krosnelę patogiai galite valdyti ir nuotoliniu būdu.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *