Dovanų idėjos: ko nevertėtų dovanoti merginai?

dovanu idejosO taip, kaip sunku įtikti savo mylimosioms – patvirtintų kone kiekvienas vyras. Kai ieškai dovanų idėjų gimtadienio ar draugystės sukakties proga, kaskart norisi nustebinti Ją. Tačiau kartą kitą pataikius padovanoti tai, kas Jai patinka, vėliau tampa vis sudėtingiau dovanų idėjų Jai paieškose.

Tad pabandykime į dovanų idėjų merginai paieškas pažvelgti kitu kampu ir aptarkime, ko gi visgi nevertėtų dovanoti. Galbūt taip bus lengviau išrinkti tinkamiausią ir geriausią dovaną tavo mylimajai.

Kosmetika

Kosmetikos priemonės jau seniai nebėra deficitinės prekės. Be to, kasdien galima įsigyti tai, ko tik prireikia ir ilgai ieškoti netenka. Todėl savaime suprantama, kad tavo mergina pati geriausiai žino, kokios priemonės Jai labiausiai tinka ir patinka. Tad, jei manai, kad nebloga dovanos idėja Jai yra akių šešėlių rinkinys, tačiau abejoji, ar jai tiks spalvos – pamiršk šį variantą ir pradėk žvalgytis kito.

Rankų darbo dovana

Dažnai tenka girdėti, kad pati geriausia, mieliausia ir šilčiausia dovana yra pagaminta rankomis. Tačiau realybė yra tokia, kad tokios dovanų idėjos ne visada „suveikia“ taip, kaip norisi.

Pirmiausia reikėtų sužinoti Jos nuomonę apie „hand-made“ dovanas ir tik tuomet imkis ką nors gaminti savo rankomis. Ir jei galiausiai nuspręsi imtis rankų darbo dovanos idėjos įgyvendinimo, įsitikink, kad turi reikiamus įrankius ir gerai žinai, ką ir kaip nori padaryti. Galbūt pirmiausia pasidaryk eskizą popieriuje, paskui – trafaretą iš paprastesnės medžiagos ir tik tuomet imkis to, ką esi suplanavęs. Ypač tuomet, jei rankų darbo dovaną rengiesi daryti pirmą kartą gyvenime.

Drabužiai

Na, jau ne – mesk šią dovanos idėją iš galvos tuoj pat. Drabužėlius tinka dovanoti tik kūdikiams ir vaikams.

Nepamiršk, kad dovanodamas drabužį savo merginai gali „prašauti“ rinkdamas drabužio dydį, o Ji tuo tarpu gali pagalvoti, kad tau nepatinka, kaip Ji rengiasi. Tad tokia dovana būtų dviprasmė, o dviprasmiškų dovanų visada reikėtų vengti.

Buities prietaisai

Jei su mergina dar nesate labai artimi, prasta dovanos idėja Jai būtų blenderis, dulkių siurblys, puodai, keptuvė ar kiti buities prietaisai ir įrankiai. Netgi jei ir žinai, kad Ji namuose neturi dulkių siurblio ir jis Jai tikrai praverstų, Ji iš tavęs tikisi visiškai kitokios dovanos – bent jau gėlių, saldumynų ir kitų Ją džiuginančių dovanų.

Apatinis trikotažas

Tai nėra visiškai bloga dovanos idėja, tačiau tik tuomet, kai jūsų santykiai yra rimti. O jeigu jūsų bendravimas ir draugystė dar tik mezgasi, mesk šią dovanos idėją iš galvos. Tai vėlgi dviprasmiška dovana, kurios geriau jau vengti. Ji gali pamanyti, kad laikai Ją lengvabūdiška, nerimta, o pats tikiesi tik neilgos ir neįpareigojančios judviejų draugystės.

Žiedas

O, tai jau rimta dovanos idėja! Todėl jeigu dar neketini Jai pirštis ir nekuri didelių gyvenimo ateities planų su ja, pamiršk šią dovanos idėją. Nors žiedas ne visada reiškia sužadėtuves, tačiau vis tiek tai pakankamai rimta dovana. Na, bent jau žiedą rimta dovana Ji tikrai palaikytų ir suprastų kaip naujo jūsų bendravimo etapo pradžią.

Na, ar dabar lengviau galėsi išrinkti geriausią dovanos idėją savo merginai? Jei nedovanosi aukščiau išvardintų dovanų kategorijų, pro šalį tikrai „neprašausi“. Belieka palinkėti sėkmės ieškant dovanos idėjos Jai artimiausia proga. O kad netektų vėl paskutinę akimirką blaškytis po prekybos centrus ar kur kitur, užsiimk dovanos idėjos ar net pačios dovanos paieškomis jau šiandien!

Patiko straipsnis – spausk Like. Turi ką papildyti ar esi kitokios nuomonės – parašyk komentarą.

Related Posts

4 thoughts on “Dovanų idėjos: ko nevertėtų dovanoti merginai?

  1. Kiekviena mergina yra skirtinga ir tik nuo jos pačios priklauso ką ji nori gauti ir ko nenori. Gal vienoms merginoms kosmetiką patiktų gauti dovanų, o kitoms ne. Reik žmogų pažinti, kad žinotum ką galima dovanoti, o ko ne. Kad ir sidabrinės grandinėlės aš jų nenoriu gauti, nes tiesiog nenešioju, o mano draugei tik duok Tu jas. Tai geriau prieš ieškant dovanos išsiaiškinti ką merginą mėgsta ir ko ne.

  2. Pritariu Raimondos nuomonei. Tikrai labai svarbu išsiaiškinti kokius papuošalai žmogui patinka ir ar apskritai jie patinka. 🙂

  3. O kodėl žiedas netinka? Galima iš vienos šventės padaryti dvi. Gimtadienis ir sužadėtuvės geriausia dovana, kokia tik gali būti 🙂

  4. Na taip, reikia išsiaiškinti kas žmogui patinka. Nes asmeniškai aš dažnai gaunu visiškai nereikalingus daiktus, nors labai mėgstu papuošalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *