Kai tenka rinktis – skalbimo mašinų remontas ar nauja skalbyklė?

skalbimo mašinų remontasBuitinė technika, nors ir yra ilgaamžė, tačiau vis tik neamžina. Skalbimo mašinos genda ne tik dėl netinkamo jų naudojimo bei nepriežiūros, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Be abejonės, kiekviena skalbyklė turi ir savo gyvavimo laikotarpį, kuris dažniausiai būna matuojamas skalbimų kartais. Kuo labiau artėjama link gamykliškai numatyto tarnavimo laiko, tuo didesnė tikimybė, kad skalbimo mašina smarkiai suges, o kai kuriais atvejais  netgi nepataisomai. Tačiau kartais tenka rinktis tarp naujos skalbyklės įsigijimo arba ieškoti, kur atliekamas skalbimo mašinų remontas. Taigi, kada išties neverta skalbyklės remontuoti, o geriau ją pakeisti nauja?

Vienareikšmiškai, jei skalbimo mašina yra eilę metų intensyviai naudojama, ji greičiausiai suges ne dėl nekokybiškų detalių, bet būtent dėl nusidėvėjimo. Tokiu atveju tikrai nevertėtų investuoti į remontą ir detalių keitimą, kadangi yra didelė tikimybė, kad po kiek laiko reikės šalinti jau ir naują gedimą. Taip pat, vertėtų kreiptis į skalbimo mašinų remonto specialistus, kurie padės įvertinti ar gedimas yra stambus ir taisytinas. Neautorizuoti ar neoficialūs remonto meistrai dažnai siekia tiesiog pasipelnyti iš patiklių klientų, taigi jie ne visuomet bus linkę pateikti realias situacijos išvadas. Todėl derėtų būti atidiems ir atkreipti dėmesį į tai, ar skalbimo mašinų remontas yra atliekamas patyrusių ir patikimų meistrų.

Svarstant ar rinktis naują skalbyklę, ar taisyti senąją, neabejotinai daug ką atskleis remonto kaštai. Jei jie yra pakankamai dideli, tokiu atveju nereikėtų svarstyti ir tiesiog rinktis naują prietaisą, kadangi laikui bėgant buitinė technika vis modernėja. O tai atsispindi ne tik papildomose funkcijose, bet ir skalbimo mašinos ekonomijoje – nauji modeliai naudoja kur kas mažiau elektros energijos bei vandens, todėl laikui bėgant naujai įsigytas prietaisas gali padėti ir sutaupyti. Juolab, kad seno modelio skalbyklės greit išeina iš vartojimo, tad ir prireikus įsigyti tam tikras detales, tai gali būti išties sudėtinga. Taigi, skalbimo mašinų remontas ne visada yra išeitis, kurią reikia pasirinkti – retkarčiais tai gali būti tik trumpalaikis problemos sprendimas, leidžiantis nutolinti mintis apie naujos skalbimo mašinos įsigijimą.

Related Posts

One thought on “Kai tenka rinktis – skalbimo mašinų remontas ar nauja skalbyklė?

  1. Na, ir pries perkant reikia pasidometi ar pvz guoliai plastikiniai, pagaminti taip, kad tarnautu tik garantinu laikotarpiu ar kokybiski. Kompetetingas pardavejas ta tikrai zino ir gali patarti. O jei remontas kainuoja kone puse skalbykles kainos, tikrai nebeverta remontuoti. Geras meistras pasako ir tai, o siekiantis tik greito pelno, remontuos bet ka, nors ir po remonto veiks labai trumpa laika. Tad ir renkantis meistra vertetu pasidometi atsiliepimais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *