Žaislai internetu: galimybė patogiai apsipirkti ir apsisaugoti nuo begalinių vaiko norų

zaislai internetuBandydami pravinguriuoti tarp kambaryje išmėtytų žaislų, eilinį kartą sau pažadate, jog sukrausite visus juos į maišą ir atiduosite kitiems vaikams. Tiems, kurie vertina tai, ką gauna, o ne, po velniais, pažaidžia ir pameta! Tačiau kuris tėvelis, pamatęs dideles mažylio akis, prašančiai žiūrinčias į žaislų lentyną parduotuvėje, neištirptų ir nepamirštų savo padažo nustoti gausinti žaislų kolekciją? Tikriausiai žaislai internetu patrauklūs ne tik dėl plataus pasirinkimo vienoje vietoje: įvaldžius šį apsipirkinėjimo būdą, galima išvengti vizitų į žaislų parduotuvę kartu su vaiku…Žinant keletą esminių dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, žaislai internetu netaps katės pirkimu maiše.

Nebijokite teirautis dominančios informacijos

Kiekvienas internetinėje parduovėje siūlomas žaislas turi būti patalpintas kartu su išsamiu aprašymu. Perkant vaikiškus žaislus, būtina atkreipti dėmesį į:

  • Žaislo atitikimą Europos sąjungos nustatytiems reikalavimams (tai patvirtina ant pakuotės esantis CE ženklas).
  • Žaislo tinkamumą pagal amžių. Vaikų iki 3 metų tėvai turi būti itin atidūs: žaislai negali turėti ne tik jokių smulkių detalių ir privalo būti tvirti, bet ir neturėti savo sudėtyje cheminių medžiagų. Pastarasis reikalavimas neretai sukelia sunkumų, kadangi ne kiekvienas gamintojas minėtą informaciją pateikia. Jei, atidarius pakuotę, juntamas stiprus plastiko kvapas, žaislo turėtumėte vaikui neduoti bent iki 3 metų amžiaus. Ieškant žaislų vyresniems vaikams, svarbu atkreipti dėmesį ir į jų išsivystymo lygį.

Jei norimos informacijos neradote žaislo aprašyme, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais išsamesnės pardavėjo konsultacijos.

Reikalaukite priklausančios garantijos

Tiek žaislai internetu, tiek ir įsigyti fizinėje parduotuvėje, remiantis LR įstatymais, turi dviejų metų garantiją. Norėdami būti tikri, jog per tą laikotarpį žaislui sulūžus ar sugedus (aišku, be dėl smalsaus mažylio kaltės), dėl teisės į garantiją neteks nueiti kryžiaus kelių, šia tema su pardavėju pasikalbėkite iš anksto.

Nesivaikykite pačios aukščiausios kainos

Piniginę plačiau atverti galėsite tada, kai vaikas ūgtels ir konkrečiai pareikš, jog nori būtent tokios firmos ženklu (brand’inės prekės, kaip žinia, kainuoja nemažai) papuošto žaislo. Mažas vaikas, visą savo laiką praleižiantis namuose ir dar nesuvokiantis, kas yra „kieta“ žaislų pasaulyje, jūsų nupirktą žaislą vertins ne pagal šio kainą, o pagal kitus, tik pačiam suprantamus, kriterijus. Užuot veltui leidę pinigus, daugiau dėmesio skirkite vaiko poreikių analizei ir geriausiai šiuos atitinkančių žaislų paieškai.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *