Kaip sutaupyti perkant duris?

pigios sarvuotos durys vilniujeNetiesa, kad kokybiškos lauko durys kainuoja beveik kaip naują automobilį. Kaina priklauso nuo rinkodaros subtilybių, rinkos ir kitų ekonominių vingrybių bei verslo aplinkos, o kokybė tai vertė klientui, kurią įvertinti gali tik pats klientas pagal sau svarbius kriterijus. Tad sutaupyti galima, net ir ieškant naujų bei kokybiškų lauko durų.

Prekybos vieta

Nereikia net sakyti, kad pigios sarvuotos durys vilniuje ne mitas, o realybė, jeigu paiešką atliekate internete. Čia sarvuotos buto durys kaina gali būti iki 20 proc. pigiau, nei tradicinėje parduotuvėje. Kita vertus, internetas pasitarnauja jeigu planuojama užsisakyti tiesiai iš gamintojo, t.y. kad sarvo durys butui būtų atsiųstos tiesiai iš gamintojo. Ar aš rekomenduoju tai daryti? Greičiausiai ne. Pirmiausiai bus sudėtinga atlikti užsakymą, antra Jums gali neparduoti, arba parduoti brangiai, nes užsakymų po vieną durų vienetą niekas nedaro, o jei ir daro tai ne didmeninėmis kainomis. Taigi, pigios sarvuotos durys vilniuje tik per tarpininkus, nors ir interneto erdvėje.

Akcijos

Kita vertus, internetinės parduotuvės, kaip ir visos tradicinės periodiškai skelbia akcijas. Tad tokias užtikus – naudokitės proga. Juk akcijų metu pigios sarvuotos durys vilniuje parduodamos už maždaug 30 proc. mažesnę kainą. Be to, galima akcijų pažvejoti ir pasižvalgyti kur sarvuotos durys senukai, sarvuotos durys skelbiu, šarvuotos durys kaune arba kokia yra sarvuotos durys kaina siauliuose.

Kita vertus, kaina neturėtų tapti pagrindiniu kriterijumi perkant duris. Svarbu durų kokybė, kokie sarvuotos durys kaune atsiliepimai. Be to galima sutaupyti ir kitais būdais…

Paslaugų kompleksas

Dar daugiau išlošite jeigu rinksite paslaugų ir prekių kompleksą. Tarkim, reikalingos šarvuotos lauko durys, o dar geriau, kad tai būtų pigios sarvuotos durys vilniuje, tačiau žinote, kad po mėnesio reiks žvalgytis vidaus durų. Rezervuokite ir patvirtinkite užsakymą iškart vienu metu visoms reikiamoms paslaugoms ir durų komplektams. Tuomet Jums automatiškai padarys didesnę nuolaidą. Užsakymo metu nurodykite kada norite gauti šarvuotas duris, o kada vidaus duris.

Nepamirškite derėtis. Mes visi esame žmonės ir kaip Jums reikia paslaugos, taip verslininkui reikia pirkėjo. Jums niekas netrukdo paskambinti ir pasiūlyti tapti to verslo prekių ambasadoriumi. Už pigesnes duris apie gerąjį prekeivį papasakokite visiems kaimynams ir giminėms.

 

 

 

 

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *