5 megztinių modeliai, kurie madingi visada

megztinisLietuvoje megztinis yra toks būtinas drabužis moterims, kaip ir ta visų mylima maža, juoda suknelė. Ir nors portaluose kiekvieną grybų sezoną žurnalistai pradeda madingiausių megztinių sąrašų sudarymu, yra penki modeliai nepavaldūs laikui ir derantys kiekvienam figūros tipui.

Ilgas, minkštas megztinis

Kas gali būti geriau už švelnų pūkuotuką, į kurį norisi susisukti grįžus po varginančios dienos darbe? Lietuvoje ilgi megztiniai moterims dažnai vilkimi kaip suknelė. Laisvesnio silueto ilgi megztiniai megzti virbalais derinami su švarku ar liemene sukuria urbanistinį stilių. Taip pat dizaineriai pataria iš spintos išsitraukti masyvius odinius diržus, su kuriais megztiniai moterims virbalais megzti atrodo itin stilingai.

Ryškios spalvos, su užtrauktuku

Verta pripažinti, kad ant mados podiumų karaliavo ryškūs megztiniai 2016. Ir nors tokie megztiniai vyrams turėtų būti siūlomi tik per didžiąsias metų šventes, moterys šiais modeliais puoštis gali bet kuriuo metu ir praktiškai bet kokia proga.

Aukštu kaklu

Golfas arba megztinis aukštu kaklu gali būti vilkimas kartu su masyviais papuošalais, plačiomis kelnėmis arba sijonais. Tai universalus rūbas, kuris moterų spintose vietą surado dar XX amžiaus pradžioje ir šią garbingą poziciją išlaikė beveik visą šimtmetį. Toks megztinis – stilingos moters įvaizdžio dalis.

Kardiganai

Pastelinių spalvų ir kiauraraščiu išmegztas kardiganas ilgi megztiniai stiliaus simboliu tapo prieš beveik dešimtmetį ir panašu, kad kaip ir džinsai bei odinės striukės juo liks ilgam. Tad jeigu dar Jūsų spintoje nesipuikuoja megztiniai kardiganai internetu pirkti, būtinai ištaisykite šią klaidą.

Lengvas ir švelnus

Ir galiausiai dar vieno modelio, į kurį investicija Jums tikrai atsipirks ir, kurį, greičiausiai, vilkėsite ne tik Jūs, bet ir Jūsų dukra, yra lengvos faktūros, švelnūs, bet šilti megztiniai internetu. Tai moderni klasika, kuri niekada nemiršta. Rinkitės neultraliais raštais išmargintus modelius ir juos vilkėkite prie kelnių, džinsų ir aukštakulnių. Šie megztiniai dera ir prie stilingo paltuko su didele rankine, ir prie odinės striukės.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *