Kaip valyti veltinio šlepetes

Veltos vilnos šlepetės yra ne tik itin patogios, bet vilnoje esantis lanolinas daro šlepetes atsparias nešvarumams, drėgmei ir kvapams, todėl jas valyti reikia labai retai. Vilnos šlepetės yra ilgaamžis pirkinys, kuriuo galėsite džiaugtis ilgus metus. Jų mažas reiklumas, jas padaro ypač patvarias, tai patiks ne tik jūsų piniginei, bet ir mūsų aplinkai, į kurią ir taip patenka perteklinis skaičius nebenaudojamų rūbų ir avalynės. Kai ateis laikas, kai norėsite atnaujinti ir nuvalyti savo vilnones šlepetes, vadovaukitės toliau pateiktais patarimais:

Pašalinkite nešvarumus ar dulkes. Paimkite savo vilnones šlepetes ir su švelniu šepetėliu (itin minkštoms šlepetėms, galite naudoti seną dantų šepetėlį, kurio nebenaudojate) nuvalykite bet kokį purvą. Lengvais judesiais, nuvalykite visa šlepečių paviršių. Nuvalykite ir šlepečių padą. Jei padas yra guminis, dėl jo saugumo galite nesijaudinti, guminis padas tikrai atlaikys lengvą valymą šepetėliu.

Kaip skalbti vilnos šlepetes?

Geriausia, natūralios vilnos avalynę skalbti rankomis. Skalbimo mašina yra per daug intensyvi ir gali pažeisti šlepečių formą ir jų stangrumą. Rekomenduojame šlepetes skalbti rankomis su specialiu vilnos, arba ūkiniu muilu. Sušlapinkite šlepetes, kambario temperatūros vandenyje ir patrinkite muilu. Švelniai jas išskalaukite ir leiskite natūraliai išdžiūti. Jokiu būdu nenaudokite džiovyklės ar plaukų džiovintuvo, norint pagreitint džiovimo procesą. Naudojant perteklinę šilumą, šlepetės gali lengvai susitraukti ir prarasti savo pradinę formą. Jei pačio skalbimo proceso metu vilnonės šlepetės susitrauks, nebijokite, panešioję jas kelis kartus, vilna sugrįš į savo pradinę formą. Išskalbtas šlepetes, galite keletui minučių užsimauti ant kojos, kad jos įgautų jūsų pėdos formą, kurią galėjo prarasti skalbimo metu. Bet jei neturite laiko jas skalbti rankomis ir norite jas įmesti į skalbimo mašiną, skalbkite jas 30° temperatūroje su vilnos muilu ir nenaudokite audinių minkštiklio, bei pasirinkite specialią skalbimo mašinos funkciją, skirtą skalbti vilnai.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą kambarinių šlepečių, taip pat ir vilnonių avalynės gaminių. Čia rasite natūralios vilnos šlepečių moterims, vyrams ir paaugliams, su slydimui atspariu padu ir formuotu padu. Įvairūs modeliai, stiliai ir dizainai pagal kiekvieno skonį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *