Norint pakeisti savo darbovietę: keli patarimai naujo darbo paieškoms

Praėjo ne vieneri metai toje pačioje darbovietėje? Nors kurį laiką dirbdami savo kasdienį darbą jūs buvote patenkinti, galiausiai supratote, jog didelių karjeros galimybių dabartinėje įmonėje jums tikėtis neverta? Per kelerius metus jūsų atlyginimas taip pat nei kiek nepadidėjo, o darbdavys nė nesileidžia į kalbas apie atlyginimo didinimą? Natūralu, kad tokiais atvejais jūs galite norėti pakeisti savo darbo vietą, atrasdami palankesnėmis sąlygomis ir didesniu atlyginimu pasižymintį darbą. Tačiau jei paskutinį kartą į darbo paieškas leistis jums buvo tekę labai seniai, šiuo metu taip pat galite jaustis neužtikrintai ir galbūt netgi baimintis, jog jums nepavyks surasti norimo darbo.

Būtent dėl minėto netikrumo jausmo ir pasitikėjimo savimi stygiaus nemaža dalis žmonių susitaiko su jiems nepatinkančiomis darbo sąlygomis ir toliau pasilieka tame pačiame darbe – nepaisant to, kad kasdien į darbą keliauja nejusdami jokios motyvacijos. Tačiau jei jūs norite, kad darbas jums teiktų didelį malonumą ir keliavimas į darbą jums netaptų viena didele ir nesibaigiančia kančia, visiškai suprantama, jog turėtumėte priimti ryžtingą sprendimą ir tvirtai žengti pirmyn. Net jei jaučiatės nepasitikintys savimi, supraskite, kad turite didelę patirtį ir daug žinių. Jūs galite ir turite surasti naują darbą, kuriuo būtumėte patenkinti ir kuris jums teiktų tikrą malonumą.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad prieš pradedant darbo paieškas jums reikėtų atlikti ir savo namų darbus, kurių dėka galėtumėte padidinti tikimybę, jog būsite pakviesti į pirmąjį darbo pokalbį. Be abejo, visų pirma darbo imkitės ieškoti vis dar dirbdami savo dabartinėje darbovietėje, kadangi tuomet jums nejusite didelės skubos ir būtinybės kuo greičiau surasti naują darbo vietą. Taigi, kitas svarbus aspektas yra susijęs su jūsų gyvenimo aprašymu (CV), kurį siųsite potencialiems darbdaviams, kandidatuodami į vieną ar kitą jums iš pirmo žvilgsnio patikusią darbo vietą.

Nemanykite, kad gyvenimo aprašymas šiandien nėra jau toks svarbus. Jei jūs nepasirūpinsite, kad jūsų CV atrodytų išskirtinis, galite reikšmingai prašauti pro šalį ir prailginti savo naujojo darbo paieškų procesą. Jums kilo klausimas, kaipgi tai yra susiję, jei jūs turite didelę patirtį? Supraskite, kad į daugelį darbo vietų pretenduoja daugybė kandidatų, kurių kiekvienas darbdaviams siunčia savo gyvenimo aprašymus. Dėl didelio kandidatų skaičiaus tikrai ne kiekviena įmonė sugeba deramai įvertinti kiekvieną jiems atsiųstą CV. Tokiais atvejais daugiausiai dėmesio sulaukia būtent tų kandidatų gyvenimo aprašymai, kurie kuo nors išsiskiria ir akimirksniu pritraukia darbdavių dėmesį. Todėl jei jūs užtikrinsite, jog jūsų CV taip pat būtų labai originalus, galimas daiktas, kad neilgai trukus sulauksite kvietimo į pirmąjį darbo pokalbį.

Žinoma, visuomet į darbo paieškas žvelkite realistiškai ir nenusiminkite, jei vos po pirmos savaitės dar nebūsite suradę norimo darbo. Būkite kantrūs ir galiausiai atrasite tai, ko ieškote. Galiausiai nepamirškite, kad darbo skelbimai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose yra lengvai prieinami internetiniuose darbo skelbimų portaluose, kuriais turėtumėte pasinaudoti, jei norite lengviau surasti svajonių darbą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *