Kartotinių dėžių galimybės, kurių dar neišnaudojote

Kartotinių dėžių galimybės, kurių dar neišnaudojote

Kartonines dezes

Jei ketinate sandėliuoti prekes, kraustytis ar tiesiog susitvarkyti namus, užsukite į www.pakavimoprekes.lt parduotuvę. Čia rasite įvairių išmatavimų kartoninių dėžių, kurios palengvins jūsų buitį, išspręs sunkius kraustymosi uždavinius ar net suteiks džiaugsmo jūsų vaikui.

Statistika skelbia, kad beveik 90 procentų įvairių prekių ar daiktų yra siunčiama kartoninėse dėžėse. Įvairių dydžių kartoninės dėžės yra trijų sluoksnių, su rievėto kartono užpildu, padengtos lygiu viršutiniu ir apatiniu kartono sluoksniu. Todėl yra itin tvirtos ir gali būti naudojamos ne vieną kartą.

Pakavimui skirtos dėžės gali būti įvairiausių išmatavimų. Pakavimoprekes.lt parduotuvėje rasite stačiakampio formos kartoninių dėžių. Tokios formos dėžes verta rinktis, jei prekės ar daiktai yra pailgos formos. Tokio tipo dėžių UAB „Pakavimo prekių“ parduotuvėje galėsite išsirinkti iš 13 skirtingų matmenų. Kubo formos kartoninės dėžės pakavimoprekes.lt parduotuvėje yra 6 skirtingų dydžių. Sparčiai populiarėjantis kartoninių dėžių dydis – dėžutės skirtos specialiai paštomatams, kurių aukštis siekia vos 7 centimetrus, o plotis – 21 centimetrą. Jose galima siųsti dovanas ar mažus, svarbius siuntinius. www.pakavimoprekes.lt parduotuvės lentynoje yra ir patogių dėžučių su langeliu. Išskirtinė kartoninė dėžė – skirta pakabinamiems rūbams, kurios aukštis 1 metras, o plotis – 50 centimetrų.

UAB „Pakavimo prekės“ komanda pataria, kaip tinkamai išnaudoti visas kartoninių dėžių funkcijas.

Gofruotojo kartono dėžės puikiai tiks, jei ketinate kraustytis į naujus namus, naują ofisą ar ketinate pervežti įvairias prekes.

  • Kartoninės dėžės – itin ekologiškas produktas. Jos laisvai gali gyventi antrą gyvenimą – kaip vaikų žaislai. Interneto platybėse gausu pavyzdžių, kaip išradingai papildyti vaikų žaidimų erdvę žaislais iš kartoninių dėžių.
  • Kartonines dėžės galima naudoti ir buityje – jos puikiai tinka sudėti sezoninius drabužius, batus ar sandėliuoti įvairius buities daiktus.
  • Jei ketinate susitvarkyti ofisą, įvairių prekių sandėliavimui taip pat puikiai tiks kartoninės dėžės. Jose galima laikyti archyvinius įmonės dokumentus ar knygas.
  • Dekoruotose kartoninėse dėžėse galima sėti prieskonines daržoves, auginti gėlės.

Jei dar abejojate – rinkitės ekologiškas ir tvirtas kartonines dėžes pakavimoprekes.lt parduotuvėje. Sutaupysite daug laiko, gausite išskirtinę kokybę ir išspręsite ne vieną buities ar darbo uždavinį.

Daugiau įdomių patarimų skaitykite straipsnyje: https://ferien.lt/buitis/protingas-namas-keliu-judesiu-deka-galite-valdyti-daugybe-skirtingu-individualaus-namo-funkciju/

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *