Kokios granulinės krosnelės yra geriausios?

extraflameŠildytis savo būstą taip, kaip tai daro visi – gana brangu. Kur kas geriau, jeigu jūs atrandate protingesnį sprendimą – alternatyvą, padėsiančią jums sutaupyti ir apšildyti savo būstą gerokai pigiau. Naudotis granulinėmis krosnelėmis tapo įprasta, kadangi įprastai naujos extraflame technologijos krosnelės gali jums pasiūlyti pranašumą net keliose svarbiausiose srityse:

  • Šildymas granulinėmis krosnelėmis yra gerokai pigesnis;
  • Šildymas tokiomis krosnelėmis yra visiškai nekenksmingas aplinkai;
  • Toks šildymas nereikalauja daug priežiūros;
  • Šildytis galėsite tada, kai jums to reikia labiausiai.

Ypač populiarios dabar Nordica firmos granulinės krosnelės, iš kurių galima išskirti keletą modelių. Pavyzdžiui, Nordica Rosy granulinė krosnelė dabar kainuoja apie 4900 litų. Jūs galėsite valdyti degimo liepsną, patogiai sureguliuoti temperatūrą. Šis modelis turi ir patogų LCD ekraną, kuriuo galėsite visuomet nustatyti norimą programą ir dienai, ir savaitei ir net mėnesiui, tad granulinė krosnelė šildys pagal jūsų poreikius.

Dar viena populiari granulinė krosnelė – Graziosa Lux. Ši naujos extraflame technologijos krosnelė išsiskiria ne tik savo gražiu ir patogiu dizainu, bet ir itin komfortabiliu naudojimusi. Konvekcinį ventiliatorių ir liepsną dabar galėsite paprasčiausiai reguliuoti nuotolinio valdymo pulteliu. Neturėtų iškilti problemų ir jeigu norėsite nustatyti visos dienos arba net savaitės šildymosi rėžimą – tai galėsite padaryti naudodamiesi patogiu LCD ekranu.

Krosnelės pelenai jums taip pat nesukels jokių nepatogumų, kadangi yra integruotas gana erdvus pelenų stalčius, padėsiantis jums atsikratyti nereikalingų pelenų. Termostatas, apsauginės sistemos – tai nėra šių krosnelių privalumas, o tiesiog kokybės garantas. Nordica firma jau ne pirmą dešimtmetį dirba ties naujų šildymosi sprendimų kūrimu ir kiekvienais metais pristatomi vis nauji granulinių krosnelių modeliai labai greitai užkariauja pasaulį. Kainos ir kokybės santykis yra įspūdingas, o galingi techniniai parametrai jus taip pat nustebins, tad galima suvokti, jog su tokia granuline krosnele tinka šildyti ir gana didelius plotus.

Įsigyti modernius CIA Nordica produktus dabar galite ne tik įprastose parduotuvėse, tačiau ir internete. Jus dar labiau nustebins tai, kad perkant internetu dažniausiai teks sumokėti gerokai mažiau, kadangi nuolaidos čia pasitaiko kur kas dažniau. Kitas svarbus privalumas – čia pamatysite visus techninius duomenis kaip ant delno, todėl bus kur kas lengviau išsirinkti norimą granulinę krosnelę, arba bus kur kas paprasčiau tartis su konsultantais. Negana to, granulinės krosnelės bus pristatytos jums į namus be jokio papildomo mokesčio.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *