Naujo buto pirkimo privalumai

Kuomet praleidžiame daug laiko nuomojame bute arba name, mes galime suprasti, kad išleidžiame labai daug pinigų veltui. Kadangi kas mėnesį reikia sumokėti didelę sumą. Juk nauji butai Vilniuje dygsta labai greitai, todėl verčiau pagalvokite apie naujo būsto pirkimą. Internete galime rasti daug būtų, todėl svarbiausia išsirinkti norimą vietą. Tai gali prireikti šiek tiek laiko, tačiau geriau lukterėti, nei paskui gailėtis. Prieš perkant išsirinktą butą, pirmiausia pagalvokite ar kaina yra tinkama.

Nuosavybė

Mokėdami paskolą arba iš karto įsigydami bustą, vietoj nuomos Jūs mokėsite paskolą ir mažinsite skolą už bustą. Kuo ilgesnis laikas praeina nuo paskolos pradžios, tuo daugiau būsto jau priklausys Jums. Net dauguma investuotojų perka butus, kaip patikimą investiciją.

Turtas yra visiškai naujas

Pats didžiausias privalumas perkant naują būstą, kad Jūs patys galite dekoruoti viso buto vidų, baldai bus nauji ir Jūs būsite pirmieji gyventojai. Turtas bus nepriekaištingos būklės, pastatytas tik su naujausiomis ir kokybiškiausiomis medžiagomis.

Galite laikyti kaip ilgalaikę investiciją

Kuomet kalbama apie naujų būtų pirkimus, tai galima laikyti kaip investicija į ateitį. Kadangi dabar visi būstai tik brangsta, o tai reiškia, kad nusipirkus naują būtą, tikriausiai jo kaina paaugs per kelis metus.

Turėsite didelį lankstumą

Dažniausiai butai yra perkami kai net nėra dar pastatyti. Tačiau jau iš anksto butai turi tam tikrus brėžinius, todėl prieš perkant galite matyti būtų išplanavimus ir išsirinkti sau norimą.

Lankstumas

Kai kalbame apie buto nuomą, galite dažnai pamatyti skelbimuose, kad dauguma nepriima su augintiniais arba mažamečiais vaikais. Kai turėsite nuosavą būstą, Jums niekas negalės drausti turėti vaikų arba augintinių.

Energijos taupymas

Vienas iš svarbesnių dalykų, kad nauji butai turi energijos taupymą. Nauji butai Vilniuje yra statomi iš kokybiškų medžiagų, kad užtikrintų puikią šilumos ir garso izoliaciją. Todėl energinio naudingumo sertifikatai dažniausiai turi labai gerus įvertinimus.

Puiki aplinka

Kadangi butai yra statomi nauji, todėl stengiamasi, kad kiemas ir kraštovaizdis būtų labai gražus. Beveik prie kiekvieno naujo būto būna ir vaikų žaidimų aikštelės.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *