Virtuvės baldai skirtingiems interjerams perteikti

virtuvės baldaiKuriant savo namuose virtuvę, labai svarbu pasirūpinti, kad ji būtų ne tik daili, bet ir funkcionali. Labai dažnai virtuvė tampa jaukiu kampeliu namuose, kur norisi parymoti, pasimėgauti kava, karštu vynu, vakarienės gaminimo malonumu. Kuo patogesnė ir malonesnė bus virtuvės aplinka, tikėtina, kad tuo sveikiau maitinsitės, nes dažniau norėsite būti šioje patalpoje ir gaminti. Todėl čia labai svarbus tinkamas interjeras ir jį atitinkantys virtuvės baldai. Interjero specialistai dalijasi paprastais patarimais, kaip išpildyti pasirinktą interjerą virtuvėje.

Sveika aplinka sveikam gyvenimui

Virtuvė – ta namų erdvė, kuri generuoja Jūsų mitybos įpročius. Tai ne iš piršto laužta. Priklausomai nuo virtuvėje esančių spalvų ir tonacijų, Jūs esate linkę gaminti labiau sveiką, ar priešingai – riebesnį maistą. Todėl tiems, kurie nori sveikai gyventi ir visuomet jaustis gerai, reikėtų pasirūpinti ir atitinkamu interjeru virtuvėje. Pavyzdžiui, norint sukurti sveiką ir gerą energiją pulsiuojančią virtuvę, ne pro šalį naudoti žalią spalvą. Nors tai atrodo banalu, bet žalai ir geltona spalvos tikrai nuteikia sveikos gyvensenos idėjoms. Taip pat nepamirškite, kad sveiką gyvenseną spinduliuojančios virtuvės baldai turėtų būti iš natūralių medžiagų. Būtinai pasirūpinkite lengvos medžiagos baldais, todėl nesibodėkite virtuvėje panaudoti ir stiklinių dekoracijų. Ir žinoma – visuomet virtuvėje turėkite kažko gyvo ar šviežio. Tam tinka lauko gėlių puokštė ar obuolių pintinė.

Šiuolaikiškai šeimininkei – modernas

Vienas populiariausių virtuvės interjero sprendimų pastaraisiais metais yra modernus dizainas. Šiuolaikinėje visuomenėje ne tik virtuvės baldai, bet ir techniniai sprendimai jau leidžia mėgautis itin šiuolaikišku interjeru. Tiems, kurie mėgsta naujoves ir patogumą – modernus interjeras virtuvėje – puikus sprendimas. Kokie virtuvės baldai jame turėtų būti? Pirmiausia – šaltų žemiškų spalvų, kurios puikiai dera su metalo atspalviais. Griežtos linijos, netikėti deriniai ir naujos formos – tai modernistinis stilius. O labiausiai virtuvėje modernas atsiskleidžia techniniais sprendimais. Integruota technika, įvairios įrankių slėptuvės, iš paviršiaus išlendantys peilių galąstuvai, kelias funkcijas atliekantys stalčiai yra šiuolaikinės šeimininkės svajonė. Visam tam dažniausiai reikalinga nemaža virtuvės erdvė ir ne ka mažesnė fantazija.

 

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *