Kaip išsirinkti padangas internetu?

padangos internetuŠiais laikais daugelį daiktų, net maisto produktų įpratome pirkti internetu. Padangos taip pat turėtų būti ne išimtis. Padangos internetu turėtų būti patogu ir greita. Visų pirma nereikia važinėti po parduotuves. Viena parduotuvė yra vienoje miesto dalyje, kita kitoje, todėl sugaištume daug brangaus laiko. Taip pat perkant parduotuvėje sunku palyginti kainas. Tuo tarpu internete galite palyginti padangų kainas.

Naujos padangos internetu

Internete taip pat galite nusipirkti kokybiškas padangas gerokai pigiau. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad mes kalbame apie naujas padangas. Apie dėvėtas ir restauruotas padangas pakalbėsime šiek tiek vėliau.

Renkantis padangas internetu sunkesnė situacija su specialisto konsultacija. Todėl turite patys daugiau pasidomėti koks padangų žymėjimas jums reikalingas.Atkreipkite dėmesį į greičio indeksą, jis ant padangos bus pažymėtas raide Q. Kuo mažesnis greičio indeksas, tuo padanga minkštesnė. Greičio indekso dydis būna apie 160 km.

Ant padangos turėtų būti žymėjimas DOT. Šis ženklas reiškia, kad padanga atitinka visu reikalingus saugos standartus, kurie nustatyti JAV saugos departamento.

 Restauruotos padangos internetu

Taupūs automobilininkai važinėja restauruotomis padangomis. Restauruojama ant sudėvėtos padangos uždedant specialiai paruošto karkaso naują protektoriaus guminę juostą ir ją stipriai sujungiant karštai vulkanizuojant. Tinkamai restauruotose padangos eksploataciniai rodikliai mažai kuo skiriasi  nuo naujos, Taisant gali būti pakeista tik vidurinė protektoriaus dalis, visas protektorius ir protektorius su padangos šonais nuo borto iki borto. Restauruotos vakarietiškų automobilių padangos gana ilgaamžiškos, o neretai jomis nuvažiuojama tiek, kiek naujomis. Restauruotos padangos daug pigesnės negu naujos.

Internetu pirkti restauruotų padangų nerekomenduojama. Nes perkant restauruotas padangas reikia apžiūrėti įspaustus užrašus ir ženklus: prekybinį ženklą, padangų remonto įmonės pavadinimą, restauravimo datą ir klasę, greičio indeksą ir kt. Jeigu tokių ženklų nėra, galima manyti, jog padanga restauruota prastose dirbtuvėse, gerai pagalvoti, ar verta pirkti tokią padangą.

Dėvėtos padangos internetu

Šiuo metu dažnai prekyboje pasitaiko važinėtų padangų. Perkant reikia žiūrėti ar jos neturi įpjovų, įtrūkių, ar šoninė dalis neišsipūtusi, ar protektorius nenudilę netolygiai ir t.t. Jeigu pastebėjote, kad iš padangos pradėjo lįsti plieninės virvelės, žinokite, kad yra pažeistas metalinis kordas ir tokia padanga bus trumpaamžė. Šį defektą galima pajusti kruopščiai apčiupinėjus padangos vidų.

Jokiu būdu neverta pirkti senų padangų , kurių protektoriaus grioveliai yra padaryti mechaniniu būdu. Su tokia padanga važiuoti labai pavojinga, nes ji gali sprogti.

 Dažnai klientams būna įdomu sužinoti padangų tarnavimo laiką.

Tarnavimo laikas pirmiausia priklauso nuo vairuotojo važiavimo įpročių. Jei vairuotojas mėgsta staigiai stabdyti, greitai apjudėti iš vietos aišku, kad padangos susidėvės gerokai greičiau. Todėl padangų tarnavimo laikas kiekvienam vairuotojui yra individualus

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *