Būkite atsargūs imdami paskolą

paskolosNors daugelis teigia, jog materialūs daiktai neatneša laimės, tačiau būtų neteisinga teigti, kad jie neatneša daugiau komforto į kiekvieno gyvenimą. Todėl kad ir kaip gerai daugelis gyventų, žmonės visuomet siekia didesnio komforto ir perka prabangias prekes, kurios turėtų padaryti jų gyvenimą patogesnį ar padėtų jiems atrodyti geriau. Nors šiais laikais įvairiausių komforto prekių galima rasti už kiekvienam prieinamą kainą, tačiau kartais brangesniems pirkiniams pritrūksta pinigų. Tokiu atveju daugelis žmonių renkasi tokią piniginę pagalbą kaip paskolos.

Nors paskolos yra paslauga, kurią teikia kiekvienas komercinis bankas ar įvairios kredito unijos, tačiau didelę paskolą pasiruošęs paimti žmogus turi turėti tvirtą finansinį pagrindą, kad atitiktų banko jam teikiamus reikalavimus. Jei susiruošėte pirkti naują namą ar butą, atidaryti savo privačią įmonę ar pirkti naują automobilį iš salono, turite suprasti, jog skolindamiesi didelę sumą pinigų iš banko, turite turėti pastovias nemažas pajamas, kurių užtektų ir nemažoms paskolos įmokoms, ir susimokėti už komunalines paslaugas, maistą ir visą kitą, ko reikia komfortabiliam gyvenimui.

Jei jums reikia mažesnėms sumos pinigų, nes ruošiatės pirkti naujus baldus, išvykti į kelionę ar norite įsigyti kokį nors naują elektroninį prietaisą, pavyzdžiui, kompiuterį ar planšetę, tokios palyginus mažos sumos iš rimto ir stambaus banko nepasiskolinsite. Todėl daugelis žmonių tokių atveju naudojasi greitųjų kreditų paslaugomis. Tačiau prieš skolinantis pinigų iš greitojo kredito įmonių reikia prisiminti, jog greitųjų kreditų suteiktos paskolos dažniausiai turi dideles įmokų palūkanas ir galiausiai grąžinta pinigų suma bus gerokai didesnė už tą, kurią skolinotės. Be to, pradėję naudotis greitųjų kreditų paslaugomis galite niekuomet nebegauti didelės paskolos iš rimto komercinio banko ar kredito įmonės, nes skolinimasis iš greitojo kredito įmonių rodo, jog jūsų pajamos nėra pastovios ir galite neturėti pakankamai pajamų grąžinti dideles paskolas.

Taigi, nors paskolos yra paslauga dažniausiai anksčiau ar vėliau reikalinga kiekvienam, tačiau prieš skolinantis pinigus iš bet kokios įmonės, ar tai būtų stambus komercinis bankas, ar kredito unija, ar greituosius kreditus teikianti kompanija, reikia gerai pagalvoti, ar kiekvieną mėnesį galėsite tvarkingai mokėti paskolos įmokas su palūkanomis.

Related Posts

One thought on “Būkite atsargūs imdami paskolą

  1. As neekonomistas, bet man erlaeetnmi logika sako, kad jei Lietuvos valstybeje pastovus biudzeto deficitas, o valstybe skolinas is banku ( niekad negirdejau kad skolintusi is Vokietijos ar Prancuzijos tarkim) tai netikiu kad valstybe gali kontroliuoti bankus, kaip as negaliu kntroliuoti zmogaus is kurio skolinuos pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *