Nedidelės paskolos stabiliam gyvenimui

Vartojimo paskolaVartojimo paskola – tai nedidelis, dažniausiai maksimaliai 3000 Eur siekiantis sandėris, kuris pasiršomas su daugeliu kredito bendrovių klientų. Šios rūšies paskolas renkasi su netikėtais sunkumais susidūrę, dažniau nepasiturintys žmonės, kuriems nepakanka savų santaupų remonto darbų atlikimui, reikalingos buitinės technikos įsigyjimui ar transporto priemonės pirkimui. Vidutinio dydžio suma tampa reikšminga pagalba, leidžiančia jaustis stabiliai ir komfortiškai.

Skolintis iš draugų – tolima praeitis 

Rodos, dar visai neseniai pats populiariausias įvairaus dydžio paskolų šaltinis būdavo draugo ar giminaičio kišenė. Jų suteikiama greita vartojimo paskola nesukeldavo rūpesčių skolininkui, bet dažnai versdavo nerimauti skolintoją – jis niekada negalėjo būti garantuotas, kad paskolinta suma laikui parkeliaus atgal. Šiandien visos šios problemos – jau praeitis. Dėl smarkiai išpopuliarėjusių paskolas teikiančių įmonių, niekam nebereikia rizikuoti  gerų tarpusavio santykių kaina ir ieškoti paskolų pas artimuosius. Dabar galima aiškiai numatyti visas sąlygas, susitarti dėl paskolos gavimo bei grąžinimo galimybių ir išvengti nemalonių konfliktų bei kartu su jais atsirandančio nepasitikėjimo. Šiuolaikinis žmogus, prispaustas bėdos, nebeužkrauna jos ant brolių, seserų, draugų pečių, bet drąsiai renkasi vartojimo paskola internetu.

Įsipareigojimai – sėkmingam bendradarbiavimui

Visi žino, kad sudarius sutartį su paskolas teikiančia įmone, tenka prisiimti nemažų įsipareigojimų. Tiems, kas mano, kad dažnai juos įgyvendinti yra beveik neįmanoma, teks pakeisti nuomonę – juk beveik kiekviena vartojimo kreditus teikianti bendrovė sudaro sąlygas aktyviai įsijungti į sutarties sąlygų kūrimą, tad klientas turi teisę:

  • Pasirinkti paskolos dydį. Nors Jus konsultuos finansų specialistai, galutinis sprendimas visada priklausys nuo Jūsų: niekas neprivers pasiimti mažesnę vartojimo paskola negu reikia;
  • Prisidėti prie skolos grąžinimo grafiko kūrimo. Būsimas skolininkas gali pareikšti savo norą dėl termino, per kurį turi būti grąžinta paskolos suma, taip pat išsirinkti mėnesio dieną, iki kurios turi būti pervedamos mėnesio įmokos;
  • Pasinaudoti specialiais pasiūlymais, išskirtinėmis sąlygomis. Jeigu Jus sudomino vartojimo paskola akcija, specialiu pasiūlymu, pamatytu per televiziją ar internete, susisiekę su įmonės darbuotojais, drąsiai reikalaukite reklamuojamų sąlygų;
  • Koreguoti sutarties sąlygas, jeigu priimamas abipusis susitarimas. To dažniausiai prireikia, kai pasikeičia kliento finansinė padėtis ir atsiranda galimybė anksčiau grąžinti pasiskolintą sumą.

Žinant ne tik savo įsipareigojimus, bet ir galimybes, galima kur kas geriau jaustis ir negalvoti, kad vartojimo paskola internetu – neįgyvendinama užduotis. Visa tai priklauso nuo Jūsų norų ir, žinoma, sumanumo.

Ar aš galiu skolintis? 

Labai gerai, jeigu būsimam kredito bendrovės klientui kyla klausimas ar jis gali skolintis. Tai labai svarbu, nes į paskolas gali pretenduoti ne visi. Kiekviena vartojimo paskola akcija, specialus pasiūlymas ir visos kitos sąlygos parenkamos analizuojant konkretų atvejį.

Galima iš anksto numanyti, kad paskolos nesuteikiamos nepilnamečiams, nesėkmingą finansinę praeitį turintiems ir jokių stabilių pajamų negaunantiems žmonėms, todėl jeigu esate vienas iš jų – galite į paskolų davėjus net nesikreipti. Jeigu šie kriterijai Jums netinka, sėskitės prie kompiuterio ir konkrečiau paanalizuokite savo situaciją. Nusprendus, kad Jums reikalinga vartojamoji paskola skaiciuokle padės lengviau suprasti galimybes. Paskolų skaičiuoklės integruotos į daugelį elektroninėje erdvėje esančių portalų. Čia tereikia įvesti informaciją apie save ir vos po keliolikos sekundžių pateikiamas preliminarus atsakymas ar paskola turėtų būti suteikta ar ne. Tai itin patogu ir naudinga – padeda sutaupyti laiko, kuris dažnai gaištamas aiškinantis situaciją ir bandant įrodyti savo tiesas kredito bendrovių atstovams, kurie per kelias minutes pamato ar vartojimo paskola gali pasiekti Jūsų sąskaitą, ar ne.

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *