Kas lemia automobilių nuomos Kaune populiarumą?

automobilių nuoma KauneAntrasis pagal dydį Lietuvos miestas Kaunas vis stengiasi neatsilikti nuo sostinės – pagrindinio savo konkurento: vienas po kito pradeda veikti nauji verslo centrai, filialus atidaro užsienio įmonės, organizuojami masiniai renginiai. Tai nebėra vien kiekvieną centą taupančio ir viešuoju transportu važinėjančių studentų miestas. Aktuali tampa automobilių nuoma Kaune. Kokios aplinkybės tai sąlygoja?

Oro uostas, geležinkelio ir autobusų stotys

Per Kauno oro uostą organizuojami skrydžiai turistams patogomis kryptimis. Itin populiari automobilių nuoma Kaune, kai į rezervuotą transporto priemonę galima sėstis vos išlipus į lektuvą ir keliauti kur tik panorėjus – į viešbutį pailsėti ar galutinį kelionės tikslą kitame mieste. Transporto nuoma savo kaina neretai lyginama su taksi paslaugomis, tačiau, gerai paskaičiavus, pirmasis variantas piniginiu atžvilgiu yra ekonomiškesnis sprendimas (ypač jei pasirenkama ilgalaikė automobilių nuoma Kaune). Negana to, galimybė laikinai tapti transporto priemonės savininku suteikia neribotą laisvę. Neteks kentėti nemandagaus (ar priešingai – itin bendrauti norinčio) taksisto elgesio ar baimintis dėl jo beprotiško vairavimo. Kaip papildoma išsinuomoti įranga siūloma navigacija, tad neteks baimintis dėl sudėtingo orientavimosi naujame mieste. Šia paslauga noriai naudojasi tiek užsieniečiai, tiek laikinai paviešėti į tėvynė grįžę emigrantai. Autobusų ir geležinkelių stotys – dar vieni populiarūs taškai, iš kurių dažnai pajuda nuomojami automobiliai.

Masinių renginių organizavimas

Laikinojoje sostinėje vis dažniau organizuojami didelio masto renginiai, sutraukiantys susidomėjusius ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir užsienio valstybių. Jų dalyviai bei žiūrovai noriai renkasi nuomojamas transporto priemones.

Strategiškai patogi miesto vieta

Poetiškai tariant, Kaunas randasi pačioje Lietuvos širdyje – centre. Kalbant apie nuomojamo transporto atsiėmimą, skirtingos bendrovės gali pateikti nevienodas sąlygas. Kai kurios siūlo pristatymą į pageidaujamą vietą, kitos šią paslaugą apmokestina papildomai, nemokamai suteikdamos galimybę automobilį atsiimti tik jų būstinėje. Didelė dalis klientų vertina Kauną kaip patogią vietą automobiliui pasiimti ir grąžinti jį atgal.

Automobilių nuoma Kaune aktuali tiek tiems asmenims, kurių galutinis tikslas yra šis miestas, tiek ir pasirenkantiems jį atskaitos tašku kelionėms į kitas vietas. Verslininkai, reaguodami į šią tendenciją, aktyviai  steigia naujus ir plečia esamus transporto nuomos punktus.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *