Gelinis lakas atranda vietą ne itk grožio salonuose

Gelinis lakas vis dažniau yra pasirenkamas kaip nagų lakavimo priemonė. Šiandien jau retai sutiksite moterį, kuri vis dar naudoja įprastą laką arba nėra išbandžiusi gelinio lakavimo. Atrodo, kad tai tapo tikra revoliucija manikiūro ir pedikiūro srityje. Šiandien gelinis lakavimas yra vienas populiariausių ir praktiškiausių pasirinkimų.

Kuo pranašesnis gelinis lakas?

Gelinis lakavimas jau daug metų yra patogesnis ir patikimesnis pasirinkimas įvairiais gyvenimo atvejais. Pirmiausia todėl, kad jis išlieka nepriekaištingas net kelias savaites. Todėl pirmiausia toks pasirinkimas yra labai naudingas keliaujant arba artėjat svarbiai šventei. Kelias savaites nagai atrodo kaip ką tik nulakuoti ir nereikia sukti galvos dėl manikiūro, nereikia saugoti nagų, kad tik jie neatsiluptų.

Taip pat labai svarbu, kad gelinis lakas yra greitai džiūstantis, todėl šiandien jis yra geras pasirinkimas, kai nebenorime gaišti daug laiko grožio procedūrų metu. Įprastas lakas ilgai džiūsta ir kurį laiką nulakavus nagus reikia saugoti juos, atsargiai elgtis, kad tik nesugadintumėte manikiūro ar pedikiūro. O gelinis lakas nesukelia tokių nepatogumų, nes džiūsta itin greitai.

Ar galima lakuoti tik grožio salone?

Žinoma, jog patikimiausi rezultatai lakuojant su geliniu laku yra tuomet, kai darbą atlieka profesionalai. Gelinis lakavimas turi tam tikrą specifiką, kurią išmano tik profesionalės, baigusios šios srities mokslus. Taip pat dažniausiai geliniai lakai reikalauja papildomos įrangos ar priemonių. Pavyzdžiui, nulakavus nagus, juos reikia džiovinti po UV arba LED lempa, kad gelinis lakas greitai išdžiūtų ir įgautų stiprumo. Todėl moterys, nenorėdamos eksperimentuoti, renkasi tokias procedūras atlikti grožio salone.

Tačiau šiandien rinka siūlo platų gelinių lakų pasirinkimą, tad vis daugiau moterų išbando lakuoti nagus ir namuose. Tam reikia pasirinkti patikimą pardavėją. Pavyzdžiui, internetinė parduotuvė groziobaze.lt siūlo net ir tokius lakus, kurie gali būti lengvai naudojami namuose, nes jiems nereikalinga UV lempa.

Kaip išsirinkti gelinį laką?

Jeigu norite išbandyti gelinį lakavimą pačios, skirkite laiko lakų paieškoms. Pasiūla yra gana didelė, tad galite rinktis ne tik pagal tai, kokios spalvos ieškote. Nepamirškite, kad geriausia pirkti tik pas patikimą pardavėją ir rinktis tik žinomo gamintojo lakus. Taip pat nepamirkite susipažinti su lako sudėtimi. Patikimi lakai turi būti tokie, kad juose nebūtų kenksmingų medžiagų, kurios galėtų paveikti Jūsų nago būklę.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *