Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai: kokios naujausios tendencijos?

Sužadėtuvės visais laikais buvo labai svarbus žingsnis dviejų žmonių gyvenime. Sužadėtuvėms skiriama labai daug dėmesio ir pasiruošimo. O svarbiausiu pirkiniu tampa žiedas, kuris priverčia moterį ištarti „taip“ ir parodo vyro pastangas. Pastaruoju metu ypač populiarūs išskirtiniai sužadėtuvių žiedai. Kokie jie gali būti ir kur jų ieškoti?

Kokį akmenį pasirinkti?

Žinoma, jog svarbiausias sužadėtuvių žiedo akcentas yra brangakmenis. Pirmiausia į jį nukrypsta visų akys, vos pamačius žiedą ant rankos. Tikriausiai pirmiausia jį pamatys ir Jūsų mylimoji, kai iteiksite jai šią dovaną prašydamas jos rankos. Tad verta iš anksto pasidomėti, kokių pasirinkimų gali būti.

Pastaruoju metu labai populiarūs išskirtiniai sužadėtuvių žiedai su neįprastais brangakmeniais. Jeigu anksčiau sužadėtuvių žiedas buvo įsivaizduojamas us baltos spalvos akmeniu, šiandien tai jau nėra jokia taisyklė. Pastaruoju metu labai madingi spalvoti akmenys. Todėl šiandien galima rasti sužadėtuvių žiedų su geltonais, mėlynais, rožiniais akmenimis, kurie suteiks žiedui išskirtinio grožio. 

Koks stilius bus išskirtinis?

Sužadėtuvių žiedai gali būti įvairių stilių, tad čia taip pat reikės šiek tiek pasukti galvą. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai būna elegantiški, siauri su akcentiniu akmeniu. Tačiau pastaruoju metu populiarėja ir daug kitokio tipo modelių. Pavyzdžiui, originalius papuošalus vertinančioms  moterims patiks išskirtiniai žiedai su keliais akmenimis arba pastaruoju metu ypač populiarūs halo formos sužadėtuvių žiedai.

Kur ieškoti žiedų?

Įvairios juvelyrikos parduotuvės ir salonai siūlo labai platų sužadėtuvių žiedų pasirinkimą. Visgi, dažniausiai paieškos prasideda internete. Čia galite apžiūrėti salonų turimus žiedus. Taip pat labai dažnai į tokius salonus reikia registruotis iš anksto, tad apžiūrėjus internete, galite išsirinkti Jums labiausiai patikusį saloną ir kelis patikusius žiedus apžiūrėsite gyvai.

Jeigu Jus domina išskirtiniai sužadėtuvių žiedai, rinkitės salonus, kurie pardavinėja aukštos kokybės juvelyrinius dirbinius. Taip pat tuos, kuriuose galima įsigyti vienetinių žiedų. Tai ir yra tikras išskirtinumas – kai niekas kitas antro tokio žiedo neturi. Todėl kai kurie salonai siūlo žiedus, kurie sukurti ir pagaminti juvelyrų.

O jeigu norite savo mylimajai padovanoti jai sukurtą žiedą, tuomet ieškokite ne salono, o tokius užsakymus atliekančio juvelyro. Pagal Jūsų įsivaizdavimą, jis sukurs išskirtinį žiedą, kuris visą gyvenimą Jūsų mylimai moteriai primins apie tą lemtingą akimirką, kai Jūs paprašėte jos rankos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *