Laikrodžiai vyrams: dydžio klausimas

laikrodžiai vyramsLaikrodžiai vyrams dažnai būna stambesni nei moteriški. Tačiau kartais galima išvysti vyrą, kurio aksesuaras atrodo „ne į temą“. Lyg būtų skirtas kokiam kitam žmogui. Viena iš priežasčių, kodėl laikrodis „nesižiūri“, yra dydis.

Dydžio klausimas svarbus ne tik tuomet, kai kalbama apie batus ar automobilio bagažinę. Renkantis laikrodį šis kriterijus taip pat atlieka ryškų vaidmenį. Kadangi minėtas aksesuaras segamas ant riešo, pageidautina darni sąveika tarp kūno sudėjimo bei papuošalo. Jei laikrodį apžiūrite fizinėje parduotuvėje, iškart kreipiate dėmesį į bendrą prekės išvaizdą. O štai renkantis internetu būna pateikti duomenys apie korpuso skersmenį.

Ne itin estetiškas derinys – milžiniškas vyriškas laikrodis ant smulkios rankos. Rinkoje gausu įvairių dydžių. Vieno aksesuaro ciferblato skersmuo gali siekti 36 mm, o kito – net 50. Aišku, kai kurie masyvūs laikrodžiai vyrams yra išskirtinio dizaino ir atrodo, kad tai ne griozdiškumas, bet originalumas. Tačiau klasikinio dizaino aksesuaras, pasižymintis masyvumu, ant smulkios rankos atrodys kaip didybės manija.

Lygiai taip pat būtų keista, jei dviejų metrų ūgio krepšininkas dėvėtų patį kompaktiškiausią rinkoje siūlomą laikrodį. Tačiau net ir stambiam ar aukštam asmeniui nebūtina pirkti didžiulio ir sunkaus papuošalo. Kartais subtilumas pasiteisina gerokai labiau.

Kokie laikrodžiai vyrams patinka, atsakytų parduotuvių savininkai. Jie pateiktų naudingos informacijos apie tai, kokių dydžių prekės labiausiai graibstomos. Aišku viena – dydžio klausimas yra svarbus. Pavyzdžiui, renkantis kostiumą kreipiamas dėmesys į kelnių plotį bei ilgį, į kostiumo pečių plotį ir į daugybę kitų ypatybių. O štai laikrodis neretai įsigyjamas tiesiog siekiant išskirtinumo. Visgi realybėje neretai laimi subtilumas, tad prieš perkant svarbu apgalvoti, ar tie papildomi milimetrai pravers.

Galiausiai reikėtų užsiminti apie patogumą. Optimalaus dydžio laikrodžiai vyrams žymiai komfortiškesni įvairiose situacijose. Jie malonesni tiek kur nors poilsiaujant, tiek vilkint marškinius ilgomis rankovėmis, tiek užsiimant aktyvia veikla.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *