Plaukų kondicionieriai – dar viena priemonė, skirta plaukų puoselėjimui

plaukų priežiūra kondicionieriai klipshop.ltPlaukai – kiekvienos moters puošmena, atkreipianti ne ką mažesnį dėmesį nei stilinga apranga ar makiažas. Tiesa, tik reta gali pasigirti, jog natūraliai sveiki ir gražūs plaukai – senelės palikimas. Dažniausiai plaukų priežiūra pareikalauja ne tik žinių bei laiko, bet ir finansinių investicijų: tos vienintelės plaukų priežiūros priemonės paieška užtrunka. Net pats geriausias šampūnas nepajėgus užtikrinti nepriekaištingos plaukų išvaizdos bei apsaugos. Kondicionieriai – viena iš priemonių, kurią vonios kambaryje turi kone kiekviena moteris. Tačiau paklausus, kokią konkrečią naudą ši priemonė atneša plaukams bei kaip tinkamą ją išsirinkti, atsakymą turėtų ne visos.

Kokiu poveikiu pasižymi plaukų kondicionieriai?

Kondicionierius, patekęs ant plaukų, kiekvieną jų apgaubia apsaugine plėvele, užkertančia kelią išsausėjimui. Plaukai pasidaro švelnesni, įgauna natūralų blizgesį, tampa kur kas paklusnesni ir lengviau šukuojami.

Ar plaukų priežiūra neįmanoma be plaukų kondicionieriaus?

Sausų plaukų priežiūra ir kondicionierius plaukams – nepamainomas duetas, užtikrinantis plaukų drėkinimą bei maitinimą. Kondicionieriai rekomenduojami ir ieškančioms priemonės garbanotiems plaukams, kurie dažniausiai yra linkę styroti į visas puses, o šukavimas tampa tikra kančia. Tačiau jei jūsų plaukai paklusnūs ir lengvai šukuojami, kondicionieriaus naudojimas nėra būtinas (netgi priešingai: ploni plaukai gali atrodyti apsunkę).

Kaip teisingai naudojamas kondicionierius plaukams?

Kaip ir visos plaukų priežiūros priemonės, taip ir kondicionieriai, turi tam tikras naudojimo taisykles, nuo kurių priklauso produkto efektyvumas. Svarbiausia prisiminti, jog kondicionierius turi būti pradedamas tepti nuo plaukų galiukų, o ne šaknų.

Kiti naudojimo ypatumai (kiek laiko laikyti, ar būtina nuplauti ir panašiai) parašyti ant produkto pakuotės. Jei įsigytas plaukų kondicionierius yra nenuplaunamas, galite būti tikri, jog šis, likęs ant plauko, šiam nepakenks. Tiesa, jei plaukai riebaluojasi, šios priemonės geriau nenaudoti: nenuplaunami plaukų kondicionieriai suteikia riebų blizgesį.

Kaip išsirinkti plaukų kondicionierių?

Ne tik šampūnai, dėl pasirinkimo gausos, sukelia galvos skausmą: kondicionierių pasirinkimas ne ką mažesnis. Sprendimas, kurią priemonę pirkti, priklauso nuo jūsų plaukų tipo bei turimų problemų su plaukais.

  • Jei ieškote priemonės garbanotiems plaukams, rinkitės stipriai drėkinantį kondicionierių, kuris ne tik saugo plauką nuo išdžiuvimo, bet ir palengvina iššsukavimą. Garbanės gali išbandyti gudrybę ir retkarčiais plauti plaukus be…šampūno, panaudodamos tik plaukų kondicionierių (dažnas trinkimas šampūnu plauką dar labiau sausina).
  • Dažyti ar kitaip chemiškai pažeisti plaukai sukelia daug problemų. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis kondicionierių, praturtintą proteinas ir tepti nuo plaukų galiukų iki vidurio (tepant ir šaknis, plaukai riebaluojasi dar intensyviau). Atsakykite priemonių su silikonais, kadangi šie pasižymi dažytų plaukų spalvą blukinančiu efektu.
  • Išsausėję plaukai gali būti atgaivinami stipriai drėkinančio kondicionieriaus pagalba: šie taps švelnūs, minkšti, lengviau šukuojami bei imlūs šukuosenų formavimui.
  • Jei kankina riebūs plaukai, rekomenduojamas kondicionierius, sudėtyje turintis arbatmedžio aliejaus, pasižyminčio riebalus sugeriančiu efektu. Jei įprasti kondicionieriai padidina riebių plaukų efektą, išbandykite purškiamus: šie kur kas lengvesni ir mažiau apkraunantys plaukus.

 

 

 

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *