Verslo paskolų refinansavimo ABC

refinansavimasNe visose kredito bendrovėse teikiamas paskolų refinansavimas. Dar mažiau įstaigų, į kurias gali kreiptis verslas. Su sunkumais susidūręs verslas gali prailginti paskolos mokėjimo terminą, sumažinti kasmėnesines įmokas. Jeigu Jūsų bendrovė išgyvena ne pačius geriausius laikus, turėtumėte žinoti šias refinansavimo taisykles ir daugiau apie galimybes.

Skolų sujungimas – geriausio pasiūlymo pasirinkimas

Tiesa pasakius, jeigu turite skolų keliose kredito įstaigose, reiktų visas paskolas sujungti į vieną ir skaidyti mokėjimą dalimis. Viskas atrodo paprasta, bet kaip tai padaryti? Juk reikia nuspręsti kokia bus lengvai įkandama maksimali kiekvieno mėnesio įmoka. Taip pat reikia pasirinkti kokiomis sąlygomis refinansavimas mus tenkintų. Juk  paskolos refinansavimas swedbank, paskolos refinansavimas seb ir bigbank refinansavimas skiriasi. Taigi, tenka ilgai ieškoti kur yra paskolu refinansavimas atsiliepimai, arba lyg šaudyti pirštu į akį, naktį, vidurį miško ir dar užrištomis akimis.

Todėl paskolu refinansavimas bankuose gali būti palyginamas keliais būdais: visiems išsiųsime paraišką, važiuosime pasikonsultuoti arba bendradarbiausime su kredito bendrove, kuri teikia šią paslaugą.

Turtas

Antras ir svarbus aspektas yra turtas. Jeigu paskolos buvo prašomos, kaip investicinės, t.y. įrangai įsigyti, matyt, atėjo laikas ją parduoti. Bet turbūt dabar vos nenugriuvote nuo kėdės? Juk jeigu statybų bendrovė parduos įrankius, suvirinimo ar kitą įrangą, kranus jie negalės suteikti paslaugų. Arba jeigu virėjas neturės viryklės, kiek ilgai išsilaikys restoranas? Jeigu nėra galimybės įrangos nuomotis, arba jeigu kaip tik dabar vystomas projektas, galimas refinansavimas be uzstato ir refinansavimas be turto ikeitimo. Iš esmės, tai tas pats refinansavimas, tik su didesne palūkanų norma. Norint, kad refinansavimas būtų gautas pačiomis geriausiomis sąlygomis, reiktų įvertinti visus aspektus. Net ir tokius kiek laimėtumėte, ir kiek prarastumėte užstatydami turtą.

Vieta

Nemalonu pranešti, tačiau paskolu refinansavimas kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kitame pasaulio krašte skiriasi. Jeigu norite keliauti į uniją, žinokite, kad galėsite pasinaudoti tik savo miesto ar profesinės srities unijos paslaugomis.

Dokumentai

Teikiant paraišką reikės tokių dokumentų, kaip nuostolių ataskaita, balansas ir tam tikrais atvejais papildomų dokumentų, apie, kuriuos turėtų pranešti pati paraiškos gavimo bendrovė.

 

 

 

Related Posts

One thought on “Verslo paskolų refinansavimo ABC

  1. Turiu tris paskolas, kurias padengti tampa sunku, tai UAB SAVY 2786€, Credit24 1200€, kredito kortelė Šiaulių banko Vilniaus filiale 500€. Esu pensininkė, pensija 458€.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *