BOBCAT nuoma sklypo aplinkos tvarkymui ir pamatų įrengimui

bobcat nuomaNamo statyba, sklypo priežiūra ir aplinkos tvarkymas reikalauja laiko, žinių ir specialiosios technikos. Šiuo atveju vienas universaliausių sprendimų – BOBCAT nuoma ir atitinkamų BOBCAT priedų naudojimas. Kokybiška technika užtikrina aukštus našumo rodiklius, greitą ir sklandų darbą. Jei nežinote, kokius padargus rinktis, siūlome pasitarti su nuomos bendrove, kuri atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausius sprendimus.

Pamatų įrengimas

Kokybiškam pamatų įrengimui reikalinga galinga technika. BOBCAT padeda išspręsti daugelį minėtosios srities užduočių ir džiaugtis greitais rezultatais. Kad darbai būtų vykdomi sklandžiai ir lengvai, jums bus reikalingas kokybiškas hidraulinis grunto grąžtas. Tai universaliausias sprendimas, naudojamas individualių namų statybose. Šis padargas puikiai tiks namų gręžtiniams pamatams, tvorų stulpams ir terasoms. Tam tikrais atvejais grąžtas yra nepakeičiamas sprendimas ir norint persodinti medžius. Prie įrenginio galima tvirtinti įvairaus skersmens grąžtus, kurie leis išgręžti pageidaujamo diametro gręžinį. Universalūs ir kompaktiški BOBCAT modeliai leis pasiekti sunkiai privažiuojamas vietas.

Darbų sklandumui užtikrinti bus reikalingas ir betono kaušas bei efektyvi betono maišyklė. Pastaroji yra nepakeičiama tais atvejais, kai statybos yra vykdomos toliau nuo betono centro arba jei privažiavimas prie namo yra apribotas. Betono kaušas užtikrins greitą ir patogų betono transportavimą į pageidaujamą vietą ir teritorijas, kurių negali pasiekti didžiosios betonvežės.

Aplinkos tvarkymas

Patogi BOBCAT nuoma yra nepakeičiamas sprendimas, atliekant aplinkos tvarkymo ir gerbūvio darbus. Kompaktiška, maža ir galinga BOBCAT technika padės pasiekti sunkiai privažiuojamas vietas, užtikrins trinkelių klojimo darbų sklandumą, padės kloti ir prižiūrėti veją. Vienas universaliausių sprendimų – grunto karučio nuoma. Minėtasis padargas gali būti naudojamos tiek statybos, tiek griovimo darbuose, t. y. įvairių birių medžiagų, pvz., grunto, žvyro ar smėlio, pervežimui. Tai ypač patogu, jei medžiagų pervežimo atstumas yra didelis. Be to, mini krautuvas užtikrina technikos pravažumą net ir sunkiai įveikiamose ar siaurose vietose.

Grunto apdirbimui prieš žolės sėjimą puikiai tiks specialus grunto paruošiklis (purentuvas). Drauge su BOBCAT jis gali būti naudojamas dirvožemio paruošimui, akmenų išsklaidymui, paviršiaus išlyginimui, grumstų susmulkinimui. Baigiamiesiems dirvožemio darbams reikės kultivatoriaus – technikos nuoma leis su gruntu sumaišyti juodžemį, durpes, smėlį ar kompostą ir užtikrins efektyvų grumstų skaidymą. Darbui su mini krautuvais gali būti naudojamas ir grunto sijotuvas, skirtas iškastinio grunto ar juodžemio sijojimui, darbui su statybiniu laužu. Šio proceso metu pašalinamos stambios priemaišos (pvz., akmenys), atskiriamas stambus ir smulkus gruntas.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *