Kur daugiausia perkami nauji butai Vilniuje

nauji butai VilniujeNekilnojamojo turto ekspretų teigimu, šiuo metu daugiausia būstų vilnieičia įsigyja Pilaitės, Pašilaičių ir Antakalnio mikrorajonuose. Vis dėlto pačiu populiariausiu šiuo atžvilgiu miesto rajonu iki šiol išlieka Pilaitė.

Tai vienas naujausių Vilniaus mikrorajonų, išsidėstęs į šiaurės vakarus nuo miesto centro. Nuo kaimyninių Karoliniškių šį rajoną skiria Pilaitės miškas. Pačioje Pilaitėje yra išlikęs vandens malūnas, dvaro sodyba, stūkso du piliakalniai, gyventojus papramogauti ar pailsėti traukia Gilužio ir Salotės ežerai.

Šios vietos nuo seno turėjo Pilaitės pavadinimą, kilusį nuo viduramžių legendų apie čia stūksojusią mūrinę pilį. Taip buvo vadinamas ir vėliau čia įsikūręs kaimas. Šiuolaikinis Pilaitės mikrorajonas suplanuotas ir pradėtas statyti dar sovietiniais laikais. Tuo metu tai buvo tiesiog standartinių pilkų daugiaaukščių rajonas. Keičiantis laikams, įvairios statybų bendrovės bandė atgaivinti šio mikrorajono plėtrą, tačiau dažniausiai pačios bankrutuodavo, o po savęs palikdavo išraustas duobes, betono blokus ir sudarkytą kraštovaizdį.

Tačiau šiuo metu vaizdas čia visiškai pasikeitęs. Mūsų dienomis Pilaitė – tai vienas žaliausių Vilniaus mikrorajonų, puikiai pritaikytas pasivaikščiojimams bei aktyviam laisvalaikio leidimui ir tuo pačiu išsiskiriantis savo puikia infrastruktūra. Vilniaus gyventojai, o ypač jaunos šeimos, pamėgo šį mikrorajoną dėl gražios vietos ir patogaus susisiekimo su miesto centru ir kitais mikrorajonais. Didelis pliusas, kad šiame rajone veikia gydymo įstaigos, mokyklos, darželiai, prekybos centrai, o, svarbiausia, viskas šalia ir patogiai pasiekiama.

Vienas pagrindinių Pilaitės privalumų puikiai sutvarkyta infrastruktūra: gatvės, šaligatviai, kiemai, vaikų žaidimų aikštelės. Kadangi anksčiau čia viso to beveik nebuvo, tad viskas kuriama naujai ir moderniai. Ypač puikiai šiame mikrorajone suformuoti daugiabučių kiemai, jie daugiausia yra stačiakampio arba kvadrato formos, iš visų pusių apsupti namų ir pakankamai uždari. Tokie kiemai yra saugūs čia žaidžiantiems gyventojų vaikams, nes šie netyčia neišbėgs į gatvę. O žaidimų aikštelės įrengtos beveik visuose kiemuose.

Dėl išvardintų savo privalumų šis mikrorajonas darosi vis paklausesnis pirkėjams, kuriuos domina nauji butai Vilniuje. Šiame rajone statomi modernūs ir ekonomiški būstai, kurių vienas iš svarbiausių privalumų – tai nedidelės kainos už šildymą. Taip pat ir pačių butų kainos čia, palyginus, nėra didelės. Pilaitės naujakuriai daugiausia renkasi naujesnius arba ką tik pastatytus butus. Šiame mikrorajone butai naujai pastatytuose namuose išperkami ypač greitai.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *