Saugi kelionė į Daniją

Nr2 patalpintaŠiais laikais kelionėms iš vienos šalies į kitą, juo labiau jei abi yra Europos Sąjungoje, kliūčių nėra. Žmonės migruoja labai lengvai ir gana dideliais srautais. Vieni į kitas šalis vyksta kaip turistai, pasisvečiuoti, dar kiti, paskatinti vienų ar kitų priežasčių, persikelia svetur gyventi, tačiau bene didžioji dalis išvykstančių iš Lietuvos yra emigrantai, vykstantys dirbti į užsienio šalis. Pagrindinės tokios kelionės tikslo kryptys iš Lietuvos yra: Anglija, Airija, Norvegija, Švedija, Vokietija ir Danija. Pastaraisiais metais ženkliai išaugus kelionių į Daniją skaičiui, tad keleivių vežimo į Daniją paslauga tapo labai paklausi.

Vežame į Daniją www.idanija.eu – tai puiki galimybė greitai ir patogiai pasiekti Jūsų kelionės tikslą Danijoje. Iš Lietuvos išvykstame tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o iš Danijos į Lietuvą: trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Kelionės pradžios taškas Lietuvoje – bet kuri Jums patogi vieta. Keleivius paimame iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ar kitų Lietuvos miestų. Kelionės metu važiuojame per keturias šalis: Lietuvą, Lenkiją, Vokietiją ir Daniją. Danijoje keleivius privežame prie pat durų, todėl Jums nereikės klaidžioti svetimoje šalyje, nereikės nešioti sunkių kelioninių krepšių. Priimtina paslaugos kaina tikrai bus verta komfortiškos ir geros kelionės, kurią Jums garantuosime. Keliaujančius į Kopenhagos salą taip pat nuvešime iki durų, tiesa, kelionė į Kopenhagos salą kainuos šiek tiek daugiau.

Vežame į Daniją atsižvelgdami į punktualumo kriterijų, taigi, Jums niekada nereikės laukti. Kelionės metu sustojame pailsėti. Sustojimų skaičius ir vietos priklauso nuo keleivių norų. Žinoma, proto ribose, kadangi visa kelionės trukmė – iki paros.

Vežame į Daniją ne tik keleivius, bet ir siuntas. Todėl jei norite perduoti siuntinį Danijoje gyvenantiems artimiesiems ar draugams, mes pasirūpinsite saugiu siuntos gabenimu. Siuntos svoris – iki 40 kilogramų.

Kelionė į Daniją netrumpa, todėl mums svarbus Jūsų patogumas visos kelionės metu. Užtikriname, kad keliaudami mūsų naujais mikroautobusais „Opel Movano“ jausitės komfortabiliai ir kelionėje laikas tiesiog skriete praskries. Sėdynės mikroautobusuose sumontuotos keliomis eilėmis ir yra atskirai reguliuojamos. Vertiname labiau kokybę nei kiekybę, todėl mikroautobusu keliauja 8 keleiviai. Nemažai vietos mikroautobusuose skirta bagažui – bagažo skyrius erdvus ir net padidintas, kad keliaujantieji su savimi daiktų galėtų nesivaržydami vežtis daugiau nei įprastai leidžia kiti vežėjai. Vežame į Daniją– tai tikrai komfortabilios kelionės garantas, kadangi mikroautobusuose sumontuotas autonominis šildymas ir kondicionierius, kurie karštą vasarą leis mėgautis malonia vėsa, o žiemą šildys visos kelionės metu. Na o visų patogumų viršūnėje – televizorius, pritaikytas įvairių filmų peržiūrai.

Kaip patogumo kriterijų išskiriame ir tai, kad per Lenkiją važiuojame mokamais keliais-automagistralėmis, siekdami išvengti prastų Lenkijos kelių, nes kelionė jais tikrai gali apkarsti.

Saugumas – vienas svarbiausių mūsų veiklos prioritetų, todėl visi keliaujantieji ir pati transporto priemonė yra apdrausti. O Jus veš ilgametę vairavimo patirtį turintys profesionalūs vairuotojai.

Ne paslaptis, kad rinkoje veikia nemažai vežėjų, tačiau dalis jų veikia nelegaliai, todėl nevertėtų susigundyti ženkliai mažesne nei vidutinė rinkos kelionės kaina, nes nelegalus keleivių vežimas yra nesaugus, tikėtina, bus nepatogus, kadangi orientuotas į kuo didesnį pelną ir gali baigtis sankcijomis ne tik vežėjui, bet ir keleiviams. Mes, savo ruožtu, vežame į Daniją legaliai ir turime legalią veiklą patvirtinančius dokumentus.

Vežame į Danija www.idanija.eu svetainėje rasite išsamią informaciją apie keliones, kelionių grafikus, mūsų privalumus ir garantijas Jums.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *