Išsirinkti sodybą, kokie prioritetai?

Išsirink sodybą, kokie prioritetai?

 

Praktiškai kiekvienas sodybos savininkas turi savo atskirą svetainę, kurioje pateikia visus sodybos privalumus, pateikiama gausi nuotraukų galeriją ir visos kitos papildomos paslaugos. Tačiau kada klientai renkasi apžiūrinėti konkrečios sodybos internetinį puslapį? Į puslapį einama tik tuomet kai jau daugiau ar mažiau atsirenkamos konkrečios sodybos ir tuomet norima detaliau jas paanalizuoti ir einamą į minėtus portalus. Dažniausiai žmonės sodybos nuomos paslaugas pasirenka didžiuosiuose skelbimų portaluose. Pasirenkama specializuotuose portaluose kur skelbiamos tik sodybos, nes taip tiesiog patogiau, kadangi visos sodybos yra vienoje vietoje ir Jums kaip būsimam klientui yra žymia patogiau ir lengviau pasirinkti tai kas Jums geriausia ir priimtiniausia. Ypač patogu tais atvejai kai specializuotas sodybų portalas turi patogią ir funkcionalią filtravimo sistemą. Patogu kai Jums aktualus tam tikra apskritis, rajonas ar miestelis, todėl tai praktiškai būtina funkcija, kuri privalo būti, kad būtų patogu. Taip pat labai aktualu kai galima filtruot ir pagal kitus klientams aktualius pasirinkimus.

 

 

Filtracija pagal klientų atsiliepimus. Kai renkatės pirmą kartą sodybą tuomet nesate tikri, kad viskas atitinka kas parašyta skelbime ar svetaine. Taigi labai aktualu, kai svetainėje yra atsiliepimų funkcionalumas ir buvę klientai palieka realius atsiliepimus apie gautas paslaugas. O jeigu dar rastumėte filtracijos pasirinkimą atsirinkti tik pageidaujamo įvertinimo, tuomet ypač patogu ir naudinga. Bet kad ir kaip tai būtų patogu, tačiau reikia įvertinti ir tą faktą, kad atsiliepimai gali būti subjektyvus, todėl 100 procentų nepasikliaukite.

 

Filtracija pagal kainą. Pastebima, kad kaina yra labi svarbus akcentas, nes žmonės suplanuoja tam tikrą sumą, kuri gali būti skirta nuomai, kuri suma pramogoms ir t.t. Patogu kai galima filtruoti net tik pagal galutinę sodybos kainą, bet ir pagal kainą vienam žmogui.

 

Filtracija pagal žmonių kiekį. Nepaslaptis, kad į sodybas paprastai vykstama su didesne grupe žmonių todėl labai aktualus ir šie skaičiai t.y. kiek sodyba talpina žmonių šventėmis ir kiek iš jų gali likti nakvynei. Tad visuomet atkreipkite dėmesį į filtraciją kurioje galima įvesti kiek žmonių telpa sodyboje ir kiek žmonių gali nakvoti.

 

Kitos filtracijos: paslaugos (maitinimas, internetas. Muzikos ir vaizdo aparatūra, leidžiama ar draudžiama su gyvūnas ir t.t.), veiklos pobūdis (laisvalaikiui, jaunimui, ramiam poilsiui, seminarui, konferencijai, vestuvėms, įmonės šventėms ir t.t.), pramogos (pirtis, kubilas, vandens pramogos, žiemos pramogos, žvejyba ir t.t.)

Related Posts

One thought on “Išsirinkti sodybą, kokie prioritetai?

  1. Yra daug sodybų, kurios netalpina informacijos apie save kataloguose.Norint išsirinkti sodybą visų pirma reikėtų paklausti kolegų rekomendacijų ar atsiliepimų. Yra ir tokių kriterijų, kuriems nėra „filtrų” – pvz šeimininkų požiūris į svečius, maisto kokybė ir t.t. Ne paslaptis, kad daugelis katalogų „stumia” daugiau už reklamą sumokėjusias sodybas.Todėl vien sodybų kataloguose pasikliauti nevertėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *