Transporto nuoma, kur pasirinkti?

Transporto nuoma, kur pasirinkti?

Gausu internete įvairiausių svetainių ir portalų, kuriuose apstu skelbimų su įvairiais transporto nuomos pasiūlymais. Internete rasite autobusų nuomą, mikroautobusų nuomą, krovininių mikroautobusų nuomą, automobilių nuomą, limuzinų nuomą ir t.t.

transporto nuoma

Praktiškai kiekviena transporto nuomos įmonė turi savo atskirą svetainę, kurioje skelbiasi apie siūlomas paslaugas, tačiau ar turint keletą transporto priemonių verta įsigyti svetainę. Svetainę galima susikurti ir nemokamai, tačiau ji bus ant subdomeno, o tai pridėtinio įvaizdžio įmonei nesukurs. Jeigu nors truputi investuotumėte, galėtumėte jau turėti ir su atskiru domenu. Taip yra galimybė turėti ir su savo išskirtinu domenu. Domenas gali pats įvairiausias, tik ne tie kurie jau užimti. Taip pat pastebima, kad labai norima parinkti domeno pavadinimą susijusį su paslaugų sfera, tačiau faktas, kad minėti domenai jau būna užimti. Bet kai kurios įmonės šiek tiek gudrauja ir pasirenka tokius pat domenus tik su skirtinga galūnė (.com, .net, .org ir panašiai). Tačiau toks sprendimas tikrai nerekomenduotinas. Kodėl? Visų pirma konkurentams nepatiks. Antra – jeigu domeno vardas užpatentuotas, tuomet gali kilti ir teisių nesklandumų. Trečia – klientai maišys įmones, o tai pridėtinės vertės tikrai neduos. Todėl, geriau išsirinkti unikalų, lengvai įsimenamą, trumpą domeno pavadinimą, o jeigu domenas dar kažkiek nusakys veiklos sritį tuomet dar geriau.

Tačiau vien tinkamo domeno neužtenka, reiktų ir profesionalaus ir tuo pačiu paprasto svetainės dizaino. Jeigu rinksitės nemokamus dizainus, tuomet didelės pridėtinė vertės nesuteiks. Verčiau investuoti daugiau ir pasirinkti tiek tinkamą domeną, tiek profesionalų svetainės dizainą tuomet turėsite pridėtinę vertę, nes klientai matys kokybę ir profesionalumą.

Jeigu klaustumėte ar verta turėti nemokamą svetainę ar verčiau reklamuotis kituose skelbimų portaluose, tuomet vienareikšmiškai atsakyčiau, kad verčiau skelbtis skelbimų portaluose. Tačiau jeigu sugebėsite kokybiškai susitvarkyti nemokamą svetainę tuomet galima turėti ir ją kaip vizitinę kortelę.

Kur patogiau pasirinkti nuomą?

O klientams visuomet yra patogiau pasirinkti transporto nuomos paslaugas skelbimų svetainėse, nes ten yra didelis įvairių įmonių pasirinkimas ir iškart vienoje vietoje galite pasirinkti norimą transportą. Dar geriau jeigu skelbimų portalas yra specializuotas tik transporto priemonių nuomai. Arba geriausia kai skelbimų portalas specializuojasi ties tam tikra transporto priemonės rūšimi, tuomet pasirinkti dar patogiau ir lengviau. Kaip pavyzdžiui svetainėje nuomapigiau.lt yra patogu išsirinkti mikroautobusų nuomą, nes ši svetainė turi daugiausia šios paslaugos skelbimų.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *