Kaip išsirinkti geriausią antklodę?

antklodės išsirinkimasKokybiškas miegas – pirmas žingsnis link geros dienos, kuri garantuos labai aktyvų protą ir šviesias mintis. Turbūt kiekvienam gyvenime teko bent kelis kartus neišsimiegoti ir todėl jaustis labai nelaimingu. Dažniausiai dėl to kaltiname stresą ir kitus tokio pobūdžio veiksnius, tačiau labiau reikėtų susikoncentruoti ties patalyne bei lova, kurioje miegate. Daugelis pagalvoja apie pagalvę, kadangi ji gali formuoti mūsų stuburo padėtį ir tuo pačiu kvėpavimo sistemą, apie čiužinuką, kuris būdamas senas trukdo išsimiegoti. Tačiau ar kada pagalvojote, kad ir tinkamų užvalkalų pasirinkimas, net antklodės, gali prisidėti prie kokybiško miego? Netinkama medžiaga, kuri gali erzinti kūną, mintis sujauks kur kas labiau, nei gumbuotas čiužinukas. Tinkamiausios antklodės išsirinkimas, tiesa, tikrai ne toks paprastas procesas, kaip galėjote pamanyti. Būtent todėl pateikiame gaires, kaip rasti geriausią antklodę. Netaupykite, nes tai daiktas, kuris naudojamas tikrai ne vienerius ir ne dvejus metus. Geriau jau kiek didesnė, tačiau vienkartinė investicija.

Vilnonės antklodės dažnai pristatomos kaip pats geriausias pasirinkimas. Jos labai vertinamos, atsižvelgiant į Lietuvos klimatą: šaltomis naktimis nesušalsite, o labai karštomis – neprakaituosite. Tačiau vilnonės antklodės yra gana sunkios, tad kai kuriais atvejais asmenys ne taip mielai ir renkasi šį variantą, kadangi nakties metu jaučia paprasčiausią sunkumą. Kai kurie netgi tvirtina, kad jiems pradeda šlubuoti sveikata, kadangi pasunkėja kvėpavimas. Kitas variantas – pūkinės antklodės. Tačiau štai su jomis itin karštą naktį dažniausiai labai prakaituoja kūnas. Vėl – netinkamas pasirinkimas.

Labai sparčiai plinta ir elektrinės antklodės, kurios paprasčiausiai šildo žmogaus kūną. Vėlgi, pasirinkimas skirtas tik žiemos metui. Tačiau dėl nuolatinio jungtuko įkišimo į lizdą miegoti yra ne taip paprasta.

Atsižvelgiant į skirtingus veiksnius galima rasti labiausiai jums tinkantį variantą. Paprasčiausiai vieniems nakties metu būna beveik visada karšta, jie prakaituoja, o kiti mėgta miegoti itin šiltai apsikloję.

Kad sveikata miegant ant konkrečios patalynės nesušlubuotų – svarbu įvertinti ir faktorius, iš ko antklodės yra pagamintos. Jei esate alergiškas kokiam nors natūraliam pluoštui – miego metu jus gali pradėti berti. Dažnai bėrimas pradžioje būna labai neryškus, tad miegosite ilgus mėnesius, kol pašalinti šalutinį poveikį  pasidarys labai sunku. Jei planuojate patalinei išleisti itin didelę pinigų sumą, tuomet prieš perkant tikrai verta pasidaryti alergijos tikrinimo testus ir įvertintini, koks variantas jums labiausiai tiktų. Esant alergijai ne tik gali išberti, tačiau tuo pačiu ir pasunkėti kvėpavimas, jausite dusulį. Galiausiai, paprasčiausiai neišsimiegosite, o tai nuolatos jums gadins dienas.

Antklodės paieškos turėtų būti smulkinamos ir į tai, kokia visa likusi jūsų patalynė yra. Rekomenduojame antklodę pirkti tokio dydžio, kuri tobulai tiktų jūsų lovai. Daugelis perka per didelę manydami, kad paprasčiausiai nakties metu susisuks į kokoną ir jos kiekio reikia daugiau. Tai tikrai nėra geras pasirinkimas, kadangi dažniausiai tai trukdo gerai išsimiegoti. Patalinės kampeliai trukdys jums patogiai atsigulti. Nusiimkite ir visas dekoratyvines pagalvėles. Visi papildomi meškiukai ir pagalvėlės prisideda prie nekokybiško miego.

Pasirinkę tinkamiausią antklodę kur kas labiau galėsite pagerinti savo miego kokybę. Juk jei pastarasis bus prastas – visa diena tampa bloga.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *