Pagal kokius kriterijus rekomenduojama rinktis žoliapjovę?

žoliapjovėsNuosavuose namuose gyvenantys asmenys dažniausiai gali džiaugtis turėdami ir sodus ar mini darželius, kuriuos daugelis vadina oaze, kurioje gali ilsėtis. Greta malonumo ir džiaugsmo, kad turite gamtos kampelį, reikia investuoti ir šiek tiek laiko bei jėgų siekiant tinkamai prižiūrėti sodą. Vienas iš veiksmų – žolės pjovimas. Žoliapjovės – prietaisas, kuris padės tinkamai pasirūpinti sodo veja. Atrodo šiuolaikinė technika suteikia galimybę nesunkiai prižiūrėti tiek sodą, tik daržą. Tačiau kuomet vieni variantai yra kiek geresni už kitus – tuomet reikia vertinti kriterijus ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį.

Žoliapjovės pasirinkimas lemiamas tam tikrų akivaizdžių prietaiso charakteristikos veiksnių. Juos visus įvertinus galima atrasti labiausiai jums tinkantį variantą.

Galingumas. Priklausomai nuo to, kokį plotą žolės reikia nupjauti ir ar pieva yra lygi, ar su kalniukais – reikia pasirinkti atitinkamo galingumo prietaisą. Pavyzdžiui, jeigu reikia pjauti kylant į viršų – tokiu atveju geriau yra galinga žoliapjovė, kuri gali užtikrinti, kad pavyks sėkmingai sutvarkyti sodo veją.

Plotis. Kuo platesnę žoliapjovę turėsite, tuo daugiau vienu metu nupjauti galėsite. Jeigu prižiūrėti reikia didelę teritoriją – tokiu atveju plačių matmenų žoliapjovė – geras pasirinkimas. Kita vertus jeigu reikia prieiti iki labai keblių vietų, tuomet vertėtų įvertinti kiek mažesnės žoliapjovės pasirinkimą. Paprasčiausiai su didele gali būti sunku pasiekti tam tikras vietas.

Energija. Vienos žoliapjovės veikia naudodamos elektros energiją. Kitos veikia tik tuomet, kai įpilama benzino. Vėlgi, kiekvienas žmogus žino, kuris variantas jam tinka labiausiai ir aišku, kuris būtų ekonomiškiausias. Taip pat pagalvokite apie tai, kad jei žoliapjovė naudoja elektrą, tuomet ji bus prijungta prie laidų. Jeigu jūsų turimoje teritorijoje yra labai daug krūmų, tuomet pjauti bus tikrai keblu.

Papildomas darbas. Kai kurios žoliapjovės gali pasigirti turinčios kur kas daugiau funkcijų, nei kad pagrindinė. Pavyzdžiui – lapų pūtimas arba antgaliai, kuriais galima pasiekti net ir pačias komplikuočiausias vietas. Taigi, verta pasirinkti tokį prietaisą, kuris geba pasiūlyti daugiau.

Tinkamai sodo priežiūrai rekomenduojame pasirinkti gerą vejapjovę. Ji užtikrins, kad jūsų veja bus tinkamai prižiūrėta ir atrodys tvarkingai šiltuoju metu Lietuvoje.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *