Pigūs skrydžiai. Kaip juos rasti?

Nori pakeliauti, tačiau šeimos biudžetas nėra toks didelis, kad galėtumėte leisti sau bet ką? Tuomet pigūs lėktuvų bilietai jums padės išspręsti šią problemą. Tačiau turite įsidėmėti, kad šių skrydžių bilietų pirkimas nėra greitas mokslas. Tam reikės šiek tiek lankstumo ir pagrįsto būdo, norint gauti gerą kainos pasiūlymą lėktuvo bilietams.

pigus skrydziai

Kai norite ištrūkti kur nors toliau, tačiau negalite leisti krūvos pinigų, apsvarstykite šiuos patarimus ir visuomet stebėkite, kiek galite sutaupyti kelionės bilietui su tam tikru pasiūlymu, prieš kraunantis lagaminus.

Keli greiti patarimai, ieškant pigių skrydžių bilieto:

  • Būkite lankstus. Kaitaliojami oro uostai ir lankstus išvykimo laikas gali padėti sutaupyti pinigėlių Jūsų kelionei.
  • Kelionę pirkite kuo anksčiau. Viskas labai paprasta, kuo anksčiau pirksite kelionės bilietą, tuo daugiau sutaupysite jo sąskaita.
  • Pigių skrydžių oro linijų bendrovės  – puikus būdas gauti bilietą į pigų skrydį, ypač skrydžiams tam tikromis kryptimis.

Užsiprenumeruokite pigių oro linijų kompanijų naujienlaiškius ir Jūs visuomet būsite informuoti apie vykstančias akcijas ir nuolaidas, paskutinės minutės bilietus, kelionių paketus, trumpas išvykas ir pigius viešbučius. Nereikės kiekvieną dieną tikrinti kelionių pasiūlymus – jie ateis patys į Jūsų elektroninio pašto dėžutę.

Daugiau patarimų, ieškant pigių skrydžių lėktuvų bilietų:

Palyginkite bilietų kainas iš kelių skirtingų šaltinių

Skamba akivaizdžiai, ar ne? Tačiau skirtingi oro linijų bilietų tiekėjai – nuo didelių internetinių agentūrų iki vietinių mažų kelionių agentūrėlių – paprastai neturi priėjimo prie visų tų pačių oro linijų, skrydžių, tinkamumo ir kainų nustatymo. Taigi, nė viena oro linijų bendrovė ar kelionių agentūra neturės visuomet mažiausių lėktuvo bilietų kainų, ar visuomet geriausio bilietų pasirinkimo. Turite patikrinti visus tiekėjus, ir tik tada įsigyti pigių skrydžių bilietus, atitinkančius Jūsų reikalavimus.

Paieškokite internete kelionių agentūrų ar kainų palyginimų internetinių svetainių, ir palyginkite bilietų kainas.

Būkite lankstūs skrydžio laikui

Visa tai apima pasiūlą ir paklausą. Kai kurie išvykimo laikai yra labiau populiaresni (ir brangesni), nei kiti. Daugelis keleivių nori išvykti penktadienį 7 valandą vakaro. Pigūs skrydžiai taip pat yra prieinami ir piko metu, tačiau paprastai juos reikėtų pirkti kur kas anksčiau. Jeigu norite pigaus skrydžio ir esate labiau lankstus išvykimo laikui, pamėginkite vykti antradienį, trečiadienį, arba ketvirtadienį, vietoj labiau užimto savaitgalio.

Apsvarstykite bendrą bilietų vertę

Absoliučiai pigių lėktuvo bilietų radimas išsvajotam skrydžiui gali būti nepaprasta galimybė, tačiau vėlgi atsiranda keletas faktorių, kuriuos reikėtų apsvarstyti. Pavyzdžiui, vertė, kurią sudaro bendra kainos vertė, kokybė, ir patogumas. Prieš perkant pigių skrydžių bilietus, vertėtų apsvarstyti, kas svarbiausia būtent Jums. Galbūt Jūs rasite labai pigius kelionės bilietus, tačiau ar norėsite vis stovinėti ir keisti lėktuvus po kelis kartus? Kai kurios oro linijų bendrovės yra labiau patogesnės ir suteikia geresnes paslaugas skrydžio metu nei kitos, tad nebijokite ir palyginkite skrydžius.

Pigių oro linijų bendrovės yra žinomos pigių skrydžių bilietų pasirinkimu su labai nedaug privalumų. Kai kurios jų aprūpina savo keleivius tam tikromis paslaugomis skrydžio metu, o kai kurios neteikia jokių papildomų paslaugų.

Tradicinės oro linijos tampa vis konkurencingesnės kainų atžvilgiu, ir gan dažnai siūlo žemesnes skrydžių kainas, kad galėtų varžytis su pigiomis oro linijų bendrovėmis.

Pigūs skrydžiai su šiek tiek papildomų privalumų gali būti randami ir tradicinėse oro linijų kompanijose. Į šiuos privalumus yra įtraukiama sėdėjimo vietos pasirinkimas, aptarnavimas skrydžio metu, ir pagalba, jeigu Jūsų skrydis yra atidedamas ar atšauktas.

Palyginkite kiekvieną punktą. Ar perskaitėte, kas parašyta smulkiu šriftu? Iš pat pradžių kaina gali pasirodyti gan gundančiai, kol neatskleidžiamos visos detalės. Patikrinkite visus mokesčius ir priemokas. O ieškant bilietų skirtinguose oro uostuose, patikrinkite, kaip reikės nuvykti iš oro uosto ir į jį, ir kiek tai kainuos. Pridėkite tai prie bilieto kainos. Ar tai vis dar pigus lėktuvo bilietas?

Kai turite ribotas pajamas, bet kelionių aistra vistiek yra didelė, pigūs skrydžiai yra puiki išeitis pasprukti iš kasdienybės ir aplankyti daugybę šalių. Tačiau būkite budrūs prieš perkant pigius bilietus, nes jie gali pasirodyti ne tokie jau ir pigūs.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *