Tikra tiesa, kaip funkcionuoja pigūs skrydžiai

Pigios oro linijos yra pigiausias transporto būdas, norint patekti ten, kur norite. Nesvarbu, norite apkeliauti aplink pasaulį per 80 dienų, ar tiesiog nuskristi į Angliją aplankyti savo draugus, pigus skrydziai bus puiki išeitis padaryti tai neišleidžiant krūvas pinigų.

lektuvas

Pigūs skrydžiai gali pasiūlyti žemas kainas savo klientams, atsisakant kai kurių, tradicinėms oro linijoms būdingų, paslaugų, kaip nemokamas maistas ar gėrimai. Daugelis šių oro linijų turi tik vieną keleivių kategoriją (ekonominę klasę), ir dažniausiai skraido su Boeing 737 lėktuvais.

Kitas pigių oro linijų faktorius yra tas, kad paprastai keleiviai negali rezervuoti savo sėdėjimo vietos lėktuve (bent jau nemokamai). Jeigu Jūs mėgstate skrydžio metu dairytis pro langą, arba esate klaustrofobikas, ir esate labiau linkęs sėdėti prie išėjimo, patartina anksčiau atvykti į oro uostą, ir iš anksto užsiimti eilę prie vartų. Tuomet turėsite didesnę galimybę pasirinkti tinkamesnę vietą lėktuve.

Daugelis pigių oro linijų linkusios didinti bilietų kainas, kai didžioji jų dalis yra išperkama. Pigių skrydžių kainas tikėtina rasti rezervuojant bilietus gerokai anksčiau. Be to, šie vežėjai yra linkę naudoti mažesnius, antraeilius oro uostus, kaip ir skrydžius anksti ryte arba vėlai vakare. Tokiu būdu jie išvengia skrydžių atidėliojimo ir moka mažesnius nusileidimo mokesčius. Taip pat dauguma skrydžių yra gan trumpi, o apsisukimų skaičius yra greitas, kas leidžia pigioms oro linijoms išnaudoti lėktuvo maksimumą.

Pigūs skrydžiai taip pat suteikia galimybę keleiviams nusipirkti bilietus internetu. Tai ne tik jiems sutaupo laiko ir pinigų, bet ir Jums palengvimą pirkimo procesą. Be to, įsilaipinus į lėktuvą nenustebkite, jei pamatysite, kad darbuotojas, dirbęs prie vartų ir tikrinęs Jūsų įlaipinimo korteles, ar lėktuvo valytojas, dirbs ir skrydžio palydovu. Taip oro linijos riboja išlaidas personalui, kad galėtų pasiūlyti pigius skrydžius savo keleiviams.

Nesitikėkite, kad pigios oro linijos duos žaisliukų Jūsų vaikams, ar laikraščių ir žurnalų nemokamai. Jūs privalėsite mokėti beveik už viską, ką nemokamai gautumėte tradicinėse skrydžių bendrovėse. Taip pigūs skrydžiai generuoja savo pajamas. Jeigu esate taupus ir nenorite leisti pinigų visokiems niekams, prieš skrydį į savo rankinį bagažą įsidėkite pakankamai skaitalų, žaislų ir kitų dalykų, kurių galbūt prireiks skrydžio metu. Tik įsitikinkite, kad nepridarysite problemų sau ir kitiems.

Kitas patarimas: pagalvokite prieš džiaugdamiesi radus pigius bilietus. Dauguma pigių oro linijų kompanijų žaidžia ne tokį jau nekaltą marketingo žaidimą, kuomet reklamuoja pigių skrydžių kainas be oro uosto mokesčių. Tik pradėjus pirkimo procesą, prie Jūsų bilieto kainos prisidės papildomi mokesčiai.

Kitas dalykas pasvarstymui, prieš pigių bilietų pirkimą, tai, kad tradicinės oro linijos taip pat siūlo pigius skrydžius. Tai daryti skatina specialios akcijos, arba baimė, kad pigios oro linijos gali išstumti juos iš rinkos. Dar daugiau, nebūkite prisirišęs tik prie vienų oro linijų, nesvarbu pigių ar tradicinių. Taip turėsite daug daugiau pasirinkimų kainos ir kokybės atžvilgiu.

Kitas faktas, kad pigios oro linijos labiausiai linkusios veikti rinkose, kuriose yra panaikintas valstybės reguliavimas dėl kainų. Kitais žodžiais, šios oro linijos labiausiai pelnosi iš skurdesnių pasaulio vietų.

Kaip ir kiekvienoje pramonės srityje, pigios oro linijos konkuruoja viena su kita. Kol vienos jų galbūt siūlo pirmenybinį įsodinimą, kitos pasiūlys geresnes kainas, arba geresnius kelionės laikus. Tačiau, svarbu suprasti, kad šios oro linijos pastoviai varžosi, norint pasiūlyti kuo mažesnes kainas. Jos galbūt atsisakys atlošiamų sėdynių, ar nuspręs visiškai atsisakyti langų žaliuzių, atlošų galvai ar sėdynių kišenėlių. Be šių trūkumų, jūs vistiek, kaip keleivis, būsite kokybiškai aptarnaujamas ir sutaupysite daugiau atliekamų pinigų savo kelionei (o argi tai ne svarbiausia?).

Šios oro linijos pastoviai stengiasi gerinti savo paslaugas klientams. Jos kiekvienais metais susitinka Pasauliniame Pigių Skrydžių Kongrese, kur diskutuoja, ką daryti, kad kelionės taptų vis prieinamesnės ir patrauklesnės keleiviams, tačiau nenuskriaudžiant savęs bei didinant savo pelną.

Taigi, nepaisant to, kad pigūs skrydžiai yra neįtikėtinai pigūs, šios oro linijos tampa vis populiaresnėmis, ieškant pigaus atostogų pasiūlymo. Ir nesvarbu skrydis bus su ar be patogumų. Skrydžio bilietų kainų skirtumas padengs visus šiuos nemalonumus.

Pigūs skrydžiai turi tam tikrų triukų, kurie padeda mažinti lėktuvo bilietų kainas. Jeigu esate gan kaprizingas keliautojas, prieš perkant bilietą, pasidomėkite, ką gausite už tą kainą. Jeigu norite daugiau patogumų bei galite sau  leisti labiau paišlaidauti, siūlyčiau rinktis tradicines oro linijas ir keliauti patogiau.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *