Praktiški patarimai keliaujantiems su elektroniniais prietaisais

Kai kalbama apie keliones, vienas iš sudėtingiausių aspektų – išsiaiškinti, ką pasiimti su savimi per atostogas. Reikia nepamiršti daugelio dalykų, pvz., bagažo apribojimų, svorio limitų ir rankinio bagažo taisyklių. Jei vykstate į žygį ar stovyklavietę, šios taisyklės nėra problema, tačiau jei skrendate lėktuvu, jos gali sukelti nemenkų nepatogumų kelionės metu.

Taigi, kaip užtikrinti, kad jūsų elektroniniai prietaisai ir išmanieji įrenginiai išliktų saugūs visos kelionės metu, nepaisant to, kur bekeliautumėte? Ar yra kokių nors specifinių būdų, kaip supakuoti ir gabenti elektroninius prietaisus? Pakuojant savo įrenginius reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Keliauti su elektroniniais įrenginiais šiomis dienomis yra labai populiaru, todėl turėtumėte įsitikinti, kad juos tinkamai supakuosite, išvengiant pažeidimų, ir kartu būti tikriems, jog nepažeidžiate jokių įstatymų.

Ką gi, siūlome jums skaityti toliau, kad sužinotumėte daugiau patarimų, kaip lengvai nešiotis savo elektroninius prietaisus keliaujant.

Patarimai keliaujant su elektroniniais prietaisais

Pateikiame keletą paprastų, tačiau labai veiksmingų patarimų, kuriais naudodamiesi galite apsaugoti ir saugiai keliauti į norimas vietas, pasiimdami su savimi įvairius elektroninius prietaisus.

Sudėkite visus savo prietaisus į vieną krepšį

Tai yra esminis patarimas dėl kelių svarbių priežasčių. Jei skrendate trumpuoju reisu, bus paprasta pasiimti planšetinį kompiuterį ir ausines, užtikrinant, kad nereikės raustis po skirtingas rankines ar lagaminus. Jie visi bus vienoje vietoje ir galėsite tiksliai žinoti, kur viskas yra. Be to, oro linijų taisyklės reikalauja, kad prieš įlipant į lėktuvą būtų patikrintas skrydžio keleivio bagažas, todėl patikros specialistams bus paprasčiau juos surasti ir atsegti.

Kai kuriuos elektronikos prietaisus supakuokite paskutinius

Didelius prietaisus, įskaitant fotoaparato objektyvą, didelę bateriją ar nešiojamąjį kompiuterį, reikia pakuoti paskutinius. Taip jums nereikės raustis po bagažą, kad surastumėte savo įtaisus, nes jie bus tiesiai ant viršaus. Jei keliaujate po skirtingas užsienio šalis, taip pat turite žinoti, kokio tipo elektros lizdai ir kištukai yra naudojami atitinkamose šalyse. Tai reiškia, kad reikia pasirūpinti telefonų ir kitų įrenginių priedais, kurie tiktų konkrečioje šalyje ir jums netektų susidurti su elektros lizdų nesuderinamumu.

Įsitikinkite, kad jūsų baterijos yra visiškai įkrautos

Pagal naujas oro linijų nustatytas taisykles, baterijų rinkinius ir ličio jonų baterijas privaloma supakuoti į rankinį bagažą. Jie negali patekti į jūsų registruotą bagažą. Taigi, jei vežatės droną ar bet kurį kitą panašų prietaisą, kuris naudoja šiuos elementus, būtinai nepamirškite laikytis oro linijų taisyklių.

Naudokite akinių nuo saulės dėklą laidams laikyti

Tai nuostabus ir labai patogus sprendimas, kuris puikiai veikia. Naudokite akinių dėklą, kurį greičiausiai dauguma laiko savo namuose, kad galėtumėte tvarkingai ir saugiai laikyti savo USB adapterius, įkroviklius ir kitus palaidus laidus.

Pasinaudokite elektronikos organizatoriaus dėklu

Naudokite elektronikos organizatoriaus dėklą, kad apsaugotumėte susipainiojusius laidus. Jis ne tik padės jums lengviau sutvarkyti laidus, bet taip pat padės apsaugoti bei išlaikyti viską švariai ir vienoje vietoje. Jis puikiai tinka kabeliams, laidams, adapteriams, USB atmintinėms, telefonams, maitinimo bankams, Android ir Apple adapteriams bei kitiems elektroniniams prietaisams gabenti ir efektyviau tvarkyti.

Elektroninių prietaisų įkrovimas

Savo kelionėje tam tikru metu jums reikės įkrauti telefoną, planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį. Su savimi į atostogas pasiimkite įkroviklį, o jei vykstate į tarptautinę kelionę, nepamirškite pasiimti kištukinio adapterio ir įtampos keitiklio. Daugumai įkrovimo laidų reikalingi kištukiniai adapteriai, o ne keitikliai. Todėl jokiu būdu apie šį svarbų veiksnį pamiršti neturėtumėte, antraip kelionės metu galite susidurti su įvairiais papildomais nepatogumais.

Saugumo patikros oro uoste

Neturint išankstinio oro linijų patikrinimo, keliaujant per kai kurių oro linijų saugumo patikrų postus, reikalaujama išimti nešiojamąjį kompiuterį iš dėklo ir įdėti jį į plastikinį konteinerį, kuriame jis bus tikrinamas rentgeno spinduliais. Jei ši procedūra jums atrodo sudėtinga, pabandykite įsigyti oro linijų standartus atitinkantį nešiojamojo kompiuterio dangtelį. Atsegę šį dėklą, bus galima lengvai patikrinti jūsų kompiuterį. Tokiu atveju nieko kito į jį nedėkite.

Kaip nurodo taisyklės, nedideli prietaisai, pvz., planšetiniai kompiuteriai ir iPad patikrinimo procedūros metu gali likti jūsų rankiniame bagaže. Pasiekę patikros punktą, nešiojamąjį kompiuterį nuleiskite ant rentgeno skenerio juostinio konvejerio. Po to, kai jis ir jūs būsite patikrinti, padėkite jį į šalį prieš apsiaudami batus ir susirinkdami daiktus.

Apsaugokite savo įtaisus tinkamais dėklais

Keliaujant jūsų įtaisams gali būti padaryta daug žalos. Dauguma įtaisų, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir įkroviklius, turi apsauginius dėklus, kuriuos galite įsigyti, jei dar neturite. Savo išmaniajam telefonui apsaugoti taip pat galite naudoti universalų kelioninį dėklą. Juos nuo oro sąlygų ir kitų pavojų apsaugos tvirtas išorinis apvalkalas.

Atsižvelkite į smulkmenas

Tokių daiktų, kaip triukšmą slopinančios ausinės ir fotoaparatų lęšiai, paprastai prireikia ne vieno. Todėl, jei įmanoma, naudokite mažesnes tokių įrenginių priedų versijas, kad sumažintumėte savo bendrą bagažo svorį. Pakeiskite ausines kokybiškomis triukšmą slopinančiomis ausinėmis ir apsvarstykite galimybę investuoti į didelės galios išmaniojo telefono fotoaparato objektyvų rinkinį. USB mini kabelių rinkinys su jūsų prietaisams tinkamomis jungtimis pašalins būtinybę susidurti su nepatogumais bandant „suvaldyti“ daugybę laidų.

Kiekvieno prietaiso maitinimo bloką pakeiskite mažyčiu USB šakotuvu arba specializuotu nešiojamuoju įkrovikliu su daugybe USB jungčių. Be to, nepamirškite, kad USB laidas yra tiesiog būtinas visos kelionės metu, todėl visų geriausia, jei su savimi pasiimtumėte ne vieną USB laidą.

Pabaigai

Saugumo priemonės ir keliavimas su elektroniniai įrenginiais, kuriuos reikia papildomai patikrinti, gali būti pakankamai nepatogus. Vis dėlto nėra jokio pateisinimo, kodėl keliauti su asmeniniais elektroniniais prietaisais turėtų būti sudėtinga, jei su jais išsamiai susipažinote ir esate gerai informuoti apie visus galimus pakeitimus. Pagrindinis tikslas – visą laiką išlikti sąmoningiems, o visa kita atsistos į savo vietas jums keliaujant. Pirmiau minėtų gudrybių daugiau nei pakanka, kad padėtų jums valdyti savo elektroninius įtaisus ir išvengti galimų papildomų nepatogumų keliaujant.

Kaip bebūtų, kiekviena kelionė yra labai skirtinga ir tai lemia sprendimus, kuriuos paprastai mes esame linkę priimti. Be to, skiriasi ir keliaujančių žmonių poreikiai, lūkesčiai bei požiūris. Todėl akivaizdu, kad kartais į elektroninius prietaisus, jų transportavimą ir saugojimą žvelgiama skirtingai. Tačiau nepaisant egzistuojančių skirtumų, visuomet išmintinga elgtis apdairiai. Jei jūs pasirūpinsite savo kasdien naudojamų elektroninių prietaisų ir jiems skirtų priedų saugumu, galite būti visiškai tikri, kad jūsų kelionė taps daug sklandesnė.

Kadangi pasirūpinti elektroninių prietaisų saugumu nėra jau taip sudėtinga, tikrai nevertėtų į visą tai žvelgti pro pirštus. Skirkite šiek tiek laiko ir įsigykite tai, ko jums gali reikėti kelionei, bei tai, kas galėtų tinkamai apsaugoti jūsų naudojamus elektroninius prietaisus.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *