Drabužių spintos organizavimas: praktiški patarimai moterims

Greičiausiai esate mačiusios ne vieną laiką ir žiūrėjusios ne vieną vaizdo įrašą apie tai, kaip lengvai ir greitai galima sutvarkyti savo drabužių spintą. Tačiau realiame gyvenime, norint pertvarkyti savo drabužių spintą, paverčiant ją kaip įmanoma optimalesne, neretai prireikia šiek tiek daugiau planavimo ir pasiruošimo. Tai, kaip tvarkysite savo drabužių spintą, šiek tiek skirsis priklausomai nuo jūsų turimos erdvės dydžio, spintos dydžio ir gyvenimo būdo. Laimei, visuomet galima pasitelkti keletą praktiškų patarimų, kuriais šiandien su jumis ir pasidalinsime.

Ištuštinkite spintą

Išimkite iš spintos visus drabužius, kad galėtumėte iš naujo nustatyti savo spintos erdvę, ir taip turėsite tuščią spintą. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai jums gali sukelti papildomą stresą, vis dėlto, lengviausias būdas sutvarkyti drabužius – išimti iš spintos viską, įskaitant pakabas, krepšius, dėžes ir visa kita, kas guli ant spintos grindų ar lentynų.

Rūšiuokite ir „išvalykite“

Dažnai pasitaiko, kad žmonės savo drabužius paslepia tamsiame spintos užkaboryje ir kartais pamiršta, ką turi. Geriausias būdas pradėti tvarkyti drabužius – viską išimti, surūšiuoti, suskirstant visus daiktus į krūvas pagal skirtingas kategorijas: batus, viršutinius drabužius, vakarinius drabužius ir kt. Išsiaiškinkite, ką turite ir kiek jų turite. Tuomet ateis metas priimti tam tikrus sprendimus. Pavyzdžiui, jei turite dešimtys panašių suknelių, kuriomis puošiatės eidamos į vakarėlius, ateis metas mažinti drabužių kiekį. Todėl turėtumėte tokius drabužius rūšiuoti į krūvas, tokias kaip „būtina pasilikti“, „padovanoti, parduoti ar paaukoti“ ir kt.

Dažnai žmonės baiminasi „iškraustyti“ savo drabužius, nes jie yra pratę laikyti ir kaupti daiktus, kurių galbūt kada nors jiems gali prisireikti. Tačiau visuomet užduokite sau keletą klausimų: ar jums tai patinka? Ar drabužį nešiosite? Ar jis kuria tokį įvaizdį, kokį iš tikrųjų norite sukurti? Jei į šiuos klausimus atsakysite teigiamai, galite tokį drabužį dėti į drabužių krūvą, kurią norite pasilikti. Tačiau jei drabužio nedėvėjote daug metų ar jis jums nebetinka, nebepatinka kirpimas, spalva ar stilius, palikite jį ramybėje.

Atsižvelkite į drabužių laikymo „sistemą“

Išsiaiškinti, kokie spintoje laikomų drabužių sprendimai jums geriausiai tinka. Nors pradžioje jums gali kilti ne vienas klausimas, vis dėlto, yra daugybė puikių spintos organizavimui skirtų variantų. Tuo tarpu, jei jūsų dabartinė drabužių spintos struktūra neatitinka jūsų poreikių, ieškokite naujos organizavimo sistemos. Jei jūsų daiktai netelpa, apsvarstykite galimybę kai kuriems daiktams įsigyti kitą saugojimo vietą arba iš naujo įvertinkite, ar turėtumėte pasilikti kokį nors drabužį.

Organizuotai sudėkite daiktus atgal

Kaip sutvarkysite drabužių spintą ir stalčius, priklauso nuo jūsų drabužių laikymui skirto plano. Pagalvokite, kur tikslinga laikyti kiekvieną drabužių kategoriją ir kurios vietos jūsų spintoje yra lengviausiai pasiekiamos. Viskas turėtų lengvai tilpti; neturėtų atrodyti perkrauta ar toliau būti perpildyta. Savo „saugotinus“ daiktus sudėkite atgal į erdvę su panašiais daiktais, o mažiausiai naudojamus daiktus sudėkite į spintos galą.

Naujai organizuotos drabužių spintos priežiūra

Kuo daugiau pastangų skirsite savo drabužių spintos priežiūrai, tuo mažiau laiko visa tai galiausiai iš jūsų pareikalaus. Kartą per mėnesį peržvelkite savo spintą, atlikite greitą jos tvarkymą, o du kartus per metus imkitės visiško reorganizavimo proceso. Visa tai jums padės išsaugoti tinkamai organizuotą drabužių spintą ir nepasimesti, kai prireiks suformuoti savo įvaizdį.

Daugiau naudingų stiliaus patarimų galima rasti: https://sidonas.lt/blog

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *