Vibratorių pasirinkimas: paieškos gairės

Geras vibratorius yra tikrai ne tik merginų, tačiau taip pat ir vyrų žaisliukas. Žinoma, ne visiems patinka analinis seksas, tačiau faktas, jog gerai, kad opcija – visada yra. Svarbiausia yra jomis pasinaudoti.

Tiesa, vibratoriai yra labai įvairūs, tad ne visada paprasta rasti tuos, kurie Jums tikrai tinka. Žemiau pateiksime gaires, kurios galbūt kiek pagreitins ir sukonkretins paieškas.

Galiausiai atminkite, kad šiuo metu patogu yra pirkti internetu. Ne tik dėl to, kad nereikia išvengti tiesioginio akių kontaktų su pardavėja bei kitais klientais, tačiau ir dėl to, kad galima pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis, kurios padeda rasti tikrai tai, kas Jums labiausiai tinka.

Vibratoriai ir jų paskirtis

Vibratoriai kinta savo tipu kuris lemia – kam konkrečiai jis yra skirtas. Nuo tokių, kurie yra skirti homoseksualioms poroms iki tokių, kuriuos dažniausiai renkasi heteroseksualai. Taip pat rasite vibratorių, kurie yra skirti solo: ne tik moterims, tačiau ir vyrams.

Vibracijos galimybė

Taip pat reikia įvertinti – kokios galimos vibracijos opcijos. Dildo skiriasi nuo vibratorių. Pastarieji – visada vibruoja, kai tuo tarpu dildo neturi šios funkcijos, tad labiau primena natūralų penį. Tiesa, vibravimo opcijų taip pat yra daug. Dažniausiai turi bent jau kelias, kurias galima reguliuoti nuo paties silpniausio iki paties stipriausio, kuris suteikia daugiausia potyrių.

Ar vibratoriai yra atsparūs vandeniui?

Galima rasti tokių, kurie yra atsparūs, ir tokių, kurie neturi šios savybės. Jeigu masturbacija duše teikia Jums daug malonumo, žinoma, siūlome rinktis žaisliukus, kurie gali būti naudojami ir vandenyje.

Formos pasiūlymai

Vibratoriai taip pat varijuoja savo forma. Nuo tradicinių, kurie primena natūralų falą, iki tokių, kurie yra išlenkti taip, kad užtikrintų G taško stimuliaciją.  Taip pat dažniausiai analiniam seksui skirti vibratoriai visada yra tiesūs, kadangi lenktas, šiuo atveju, tikrai nesuteiks daugiau malonumo.

Vibratorių energijos tipas

Nors dažniausiai pasirenkami su baterijomis, tačiau galima rasti ir parkaunamus, kurie leis būti ramiu, kad kai prireikia šio žaisliuko, nebus taip, kad namuose nebėra baterijų. Pakraunami jie gali veikti labai ilgai. Žinoma, energijos tipas ir vieno pakrovimo laiko tarpas varijuoja priklausomai nuo Jūsų poreikių bei kaip dažnai jis bus naudojamas.

Vibratoriai: koks gamintojas?

Kai kurie renkasi ir pagal gamintojus. Ypač kai turi kitų žaisliukų, kurie pateisino lūkesčius. Tuomet geriausia yra nenuklysti nuo kelio. Žinoma, žiūrėkite, kad žaisliukai būtų sertifikuoti.

Vibratoriaus spalva

Ar Jums svarbu, kokios spalvos yra Jūsų vibratorius? Vieniems – taip, o kitiems ne. Tiesiog kai kurie mieliau renkasi tokį, kuris atrodo kuo natūraliau, tai yra, odos spalvos. Tiesa, galima rasti ir margų bei ryškių.

Garsas: kaip veikia vibratoriai?

Renkantis siūlome žiūrėti, kad vibratoriaus veikimo garsas būtų kuo mažesnis. Tikrai retas nori, kad jis veiktų garsiai. Šiuo metu rinkoje yra daug žaisliukų, kurie veikia itin tyliai, beveik negirdimai. Taip pat ir tokių, kurie veikimo metu skleidžia įvairias melodijas. Na, kai kuriems tai patinka.

Nuotolinio valdymo galimybė

Galiausiai, vibratoriai gali būti valdomi ir nuotoliniu būdu. Tai yra galimybė suteikti daugiau potyrių ne tik žaidžiant su savimi, tačiau ir poroje. Vyras gali valdyti intensyvumą ir žiūrėti – kaip gera yra ko moteriai.

Jeigu Jus domina vibratoriai internetu – kuo greičiau raskite prekybos vietą, kurioje siūlomų sekso žaisliukų pasiūla yra plati bei išbandykite pramogas, kurios Jums suteiks labai daug gerų emocijų.

Vienas plačiausių vibratorių pasirinkimų Lietuvoje – Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje. Žemos kainos, greitas ir konfidencialus pristatymas!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *