Strijų naikinimas lazeriu

strijų naikinimas lazeriuDažnas žmogus, ypatingai moterys žino kovos su svoriu jausmą. Esant kardinaliems svorio pakitimams, galimos nemalonios pasėkmės. Viena tokių –  strijų ar kitų odos darinių atsiradimas.

Strijos – tai odos ruoželiai ant žmogaus kūno, susiformuojantys dėl vidinių odos įtrūkimų. Kitaip sakant, žmogui staiga priaugus antsvorio, įtrūksta odos skaidulos ir susiformuoja strijos. Svoriui nukritus, odos audiniams į pradinę padėtų grįžti tampa labai sudėtinga. Strijos dažniausiai atsiranda tose kūno vietose, kuriose oda yra ploniausia ir mažiausiai elastinga, tai yra pilvo, krūtinės, pažastų, šlaunų, klubų ir sėdmenų srityse. Neštumo metu, paauglystėje ar vykstant hormonų pokyčiams, strijų atsiradimas yra dažnas reiškinys. Su šia problema dažniausiai susiduria moterys. Kaip kovoti? Yra keletas būdų.

Visų pirma, strijų atsiradimo galima išvengti naudojant drekinančius kūno kremus, aliejus ir losjonus, skatinančius odos elastingumą. Reguliarus kūno masažas ir kontrastinis dušas – taip pat gali pagelbėti kovoje su strijų atsiradimu. Vis tik, strijoms pasirodžius svarbu priemonių imtis kaip galima greičiau. Geriausia strijas pradėti gydyti, kol jos dar raudonos spalvos.

Strijas galima naikinti pasitelkus jau minėtus kūno masažus, o taip pat injekcijas, ultragarso procedūras, pilingą ir kt. Vis tik, šie strijų naikinimo būdai neužtikrina visiško strijų pašalinimo. Bene efektyviausi strijų šalinimo metodai – chirurginis ir strijų naikinimas lazeriu. Norintiems išvengti chirurginių kūno pjaustymų, rekomenduojama rinktis antrajį metodą. Tai – neskausminga, dažniausiai apie 20 – 30 minučių trunkanti procedūra.

Kaip vyksta strijų naikinimas lazeriu? Lazeris tam tikram odos plotui siunčia impulsus, į kuriuos oda reaguoja labai greitai: vyksta naujo kolageno ir odos ląstelių jungimąsis, naikinantis strijas ir kitus nereikalingus odos darinius. Procedūros metu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami.

Tokiu pat principu vyksta ir kitos odos procedūros, viena iš jų – odos atnaujinimas lazeriu. Šią procedūrą dažniausiai renkasi moterys, susiduriančios su odos senėjimo problemomis, kaip raukšlėmis, veido nelygumais, dėmėmis ir kt. Galimas frakcinis ir pilnas odos atnaujinimas lazeriu. Frakciniu odos atnaujinimu yra pašalinama tik maža dalis odos paviršiaus, tuo tarpu, pilno odos atnaujinimo procedūros metu pašalinamas ir nauju pakeičiamas visas odos paviršius.

Bet kokiu atveju, visos odos procedūros turi būti atliekamos tik po konsultacijos su specialistu.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *