Balkonų stiklinimas: plastikinė ar slankiojanti aliuminio konstrukcija?

balkonų stiklinimasTurbūt būtų sudėtinga ginčytis su teiginiu, kad balkonas yra svarbi kiekvieno nuosavo namo ar buto dalis. Jis praplečia namų erdvę, jame galima ilsėtis ar laikyti rečiau naudojamus namų apyvokos ar laisvalaikio daiktus, pavyzdžiui, dviračius, lyginimo lentą ir t.t. Visgi, jei norite balkone maloniai leisti laiką bei apsaugoti jame laikomus daiktus, vertėtų jį įstiklinti, nes balkonų stiklinimas apsaugo nuo dulkių, vėjo, kritulių ar net kaitros.

Jei prieš 10-15 metų balkonų stiklinimas buvo sunkiai įsivaizduojamas be medinių langų rėmų, kurie greitai prarasdavo savo estetinę išvaizdą bei funkcionalumą, šiandien galite rinktis ir plastikinius balkono langų rėmus, ir aliuminio konstrukciją. Viskas priklauso nuo to, kokiu tikslu stiklinate balkoną.

Jei norite namuose „užrakinti“ šilumą ir apsisaugoti nuo gatvės šurmulio ir kito triukšmo, vertėtų rinktis plastikinį balkono stiklinimo variantą. Balkonų stiklinimas plastiku suteikia galimybę pasirinkti profilio kamerų skaičių, varstomų langų kiekį ir visą langų komplektaciją, nuo kurios priklausys ir balkono stiklinimo kaina. Kita vertus, jei balkone neatsidaro visi langai, ateityje bus labai sudėtinga juos nuvalyti, todėl prieš pasirenkant balkono stiklinimo konstrukciją, vertėtų gerai viską apgalvoti: kaip nuvalysite langus, ar atsidarantys langai nemaišys laisvai judėti balkone ir pan.

Tuo tarpu, jei siekiate, kad jūsų balkonas atrodytų šiuolaikiškai, stilingai ir apsaugotų namus nuo nepalankių oro sąlygų, vertėtų pirmenybę teikti stumdomoms aliuminio konstrukcijoms. Stumdoma aliuminio konstrukcija reiškia, kad balkono langus galėsite stumdyti į kairę ar dešinę, langams užvažiuojant vienam už kito. Ši balkonų stiklinimo sistema sudaro išties puikias vėdinimo sąlygas, o esant prastam orui, idealiai apsaugo namus nuo darganos.  Be to, svarbu paminėti, kad balkono langus bus labai paprasta nuvalyti, nereikės sukti galvos, kaip pasiekti tolimiausią lango kampelį.

Galiausiai svarbu paminėti, kad balkonų stiklinimas – profesionalų darbas, todėl, jei jau nusprendėte, kokiu būdu stiklinsite balkoną, vertėtų pradėti ieškoti patyrusių meistrų, kurie kokybiškai atliks savo darbą, o jūs galėsite mėgautis gardžia savaitgalio kava savo šiltame bei jaukiame balkone.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *