Pigių kelionių vilionės

Štai ir atėjo atostogų sezonas. Vieni jau keliauja po egzotiškus kraštus, kiti – laukia šiltesnių orų ir planuoja netolimas keliones savo šalies ribose.

Tiek gyvenant įprastą gyvenimą, tiek ir atostogaujant nesinori per daug išlaidauti. Todėl dauguma ima dairytis pigių kelionių. Ką gi žada ir ko negarantuoja šis viliojantis pavadinimas – pigios kelionės?

atostogos

Maža kaina diktuoja savas sąlygas

Tikra teisybė, nes itin pigių kelionių, kurių metu už keliasdešimt litų galima nukeliauti į kaimynines šalis, pasitaiko gana dažnai. Tačiau greit atsiradę tokie pasiūlymai dar greičiau išgraibstomi. Todėl labai svarbu greitai reaguoti ir nuspręsti – galėsite keliauti ar ne.

Dažniausiai tokie žaibiški pigių kelionių pasiūlymai būna labai tolimam laikotarpiui, t.y. kelionei tik po keleto mėnesių ar net po pusės metų. Bet iš kitos pusės, per tokį ilgą laiko tarpą iki pigios kelionės galima neskubant susidėlioti darbotvarkę, su darbdaviu suderinti atostogų grafiką ir laikui atėjus ramiai išvykti ilsėtis.

Nepatogumai perkant internetu

Šiandien jau nieko nestebina finansinės operacijos, atliekamos internetu. Juk taip taupomas pirkėjo ir pardavėjo laikas, nereikia stovėti ilgose eilėse, o visos operacijos atliekamos vartotojui patogiu paros metu.

Tačiau vis labiau populiarėjant pigioms kelionėms ir pasirodžius itin patraukliam pasiūlymui, juo susidomi didelis skaičius galimų keliautojų. Todėl dažnai ima strigti internetinės svetainės. Tam reikia nusiteikti ir labai nenusiminti, jei nepavyktų nusipirkti norimos pigios kelionės. Jei nuolat ieškosite, stebėsite pigių kelionių rinką, vieną dieną Jums tikrai pasiseks rasti ir nusipirkti pigią kelionę į norimą kurortą ar šalį.

Kelionės draudimas būtinas

Net ir sutaupę nemažą sumą ir įsigiję pigią kelionę, sutaupytų pinigų nepagailėkite kelionės draudimui įsigyti. Juk nėra šimtaprocentinės garantijos, kad suplanuotas skrydis nebus atidėtas ar netgi atšauktas dėl oro sąlygų ar kokių nors kitų priežasčių. Turėdami pigios kelionės draudimą, turėsite teisę reikalauti kompensacijos dėl patirtų nepatogumų ar nakvynės oro uosto laukiamajame.

Tikroji ir paslėpta mažos kainos esmė

Jei įsigijote neilgą ir pigią kelionę, tuomet papildomų išlaidų lėktuve tikriausiai nepatirsite. Papildomos išlaidos pigios kelionės metu – tai maistas, gėrimai, apklotas ir pan. Taip pat neilgai skrendant galima ir pakentėti, jei nėra pakankamai vietos kojoms.

Tačiau prieš perkant pigią kelionę į tolimesnę šalį, vertėtų palyginti reguliarių skrydžių pasiūlymus ir kainas. Jei pigi kelionė planuojama atostogų piko metu, labai tikėtina, kad reguliaraus skrydžio kaina bus sumažėjusi ir visai nedaug skirsis nuo pigios kelionės. Skrisdami reguliariuoju skrydžiu būsite garantuoti dėl patogios sėdėjimo vietos, maisto ir kitų lėktuve teikiamų paslaugų. O visos šių paslaugų kainos jau būna įtrauktos į kelionės kainą, tad nebereikia nerimauti dėl papildomų išlaidų.

Paslėptos sąlygos

Kaip ir kiekvienoje sutartyje, taip ir perkant pigią kelionę, paprastai būna tokių sąlygų, apie kurias net nesusimąstome. Apie jas dažnai nutylima arba „pamirštama“ pasakyti, tačiau viskas būna užrašyta. Todėl tiesiog būtina įdėmiai ir atidžiai perskaityti viską, kas paprastai būna parašyta labai smulkiu šriftu. Galbūt sužinoję papildomas sąlygas prarasite susidomėjimą dominančia pigia kelione arba priešingai – tos sąlygos neįtakos Jūsų pasirinkimo.

Punktualumas labai svarbus

Vėluojančių niekas nelaukia. Tai galioja ir reguliariam skrydžiui, ir pigios kelionės skrydžiui. Todėl nenorint paskutinę minutę dėl savo vėlavimo prarasti puikią kelionę, reikėtų į oro uostą atvykti anksčiau. Tada būsite garantuoti, kad puikios ir pigios atostogos bus ranka pasiekiamos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *